Wypadek w Żarach

i

Autor: PSP Żary Wypadek w Żarach

Nie żyje obywatelka Ukrainy

Potworny wypadek pod Żarami. Zginęła, bo kierowcy się wyprzedzali? [GALERIA]

2023-03-14 16:47

Tragicznie zakończył się wypadek, do którego doszło w poniedziałkowe (13 marca) popołudnie na drodze krajowej nr 27 pod Żarami (Lubuskie). W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych zginęła 60-letnia kobieta. "Reanimowali ją, ale nic to nie dało". Lokalne media podkreślają, że to już kolejny wypadek w tym miejscu. "Feralny odcinek DK27".

Do wypadku doszło w poniedziałek, 13 marca, około godz. 18 na drodze krajowej nr 27 na wysokości miejscowości Lubomyśl między Żarami a Nowogrodem Bobrzańskim. Aneta Berestecka z Komendy Powiatowej Policji w Żarach przekazała, że w wypadku uczestniczyły dwa auta osobowe – peugeot i ford. Pierwszym z nich jechała tylko jedna osoba, drugim podróżowało ich pięć.

DK 27. Potworny wypadek w czasie wyprzedzania?

Cała piątka z forda po zderzeniu trafiła do szpitala. Jedna z pasażerek, w najcięższym stanie, była reanimowana w karetce. Niestety zmarła. Wiadomo, że oba pojazdy w chwili zderzenia jechały w tym samym kierunku i prawdopodobnie wyprzedzały - tak wynika ze wstępnych ustaleń policji.

Kolejny wypadek pod Żarami. Droga śmierci?

Jak podaje "Gazeta Lubuska", ofiara śmiertelna to 60-letnia obywatelka Ukrainy. Przypomina też, że to już kolejny dramatyczny wypadek na tym odcinku DK27. W grudniu ubiegłego roku zginęło tam małżeństwo z dwuletnim dzieckiem. 

Poniżej galeria zdjęć z miejsca wypadku.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Wypadek w tunelu Wisłostrady. Gigantyczne utrudnienia
Listen on Spreaker.