Rusza kolejna akcja Instytutu Równości w Zielonej Górze [AUDIO]

2020-08-06 8:21 Klaudia Pieszczyńska
tatuaż
Autor: pixabay.com

Nieestetyczne blizny, które przypominają o traumatycznych przeżyciach mogą być sporym problemem zarówno dla dorosłych osób, jak i nastolatków. Zielonogórski Instytut Równości startuje z akcją pod hasłem "Inkovery - zatuszuj przeszłość". Zrzeszy ona tatuażystów, którzy pomogą w pozbyciu się blizn. Więcej w artykule.

To szansa dla osób, które chcą uporać się z trudami przeszłości. Instytut Równości w Zielonej Górze zrzeszy tatuażystów, którzy pomogą w pozbyciu się nieestetycznych blizn, na przykład pooperacyjnych. Rusza akcja "Inkovery - zatuszuj przeszłość".

Jest to okazja dla ludzi, którzy przede wszystkim chcą mieć pewną przeszłość za sobą, a niekoniecznie mają fundusze, odwagę albo pomysł na to, jak to zakryć.

Mówi Kacper Kubiak z Instytutu Równości. Tatuażyści otrzymają specjalne certyfikaty, jednak sami będą decydować o zasadach, na jakich wykonają tatuaż konkretnej osobie.

Nie ma żadnych limitów. Tatuażyści sami narzucają własną zniżkę, a także decydują o tym, czy chcą się podjąć konkretnego wyzwania.

Dodaje Kubiak. W przyszłym tygodniu na stronie Instytutu Równości pojawi się mapa, na której będzie można znaleźć studia zrzeszonych tatuażystów.

O akcji mówi Kacper Kubiak z Instytutu Równości
Pierwsze podanie komórek CAR-T u dziecka w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.