Ruszył program "Moja Woda", od początku lipca możecie składać wnioski!

2020-07-13 14:22 Mateusz Jamroz
woda
Autor: pixabay.com

Program ma na celu zatrzymanie wody opadowej na waszych podwórkach. Dofinansowanie dostaniecie nie tylko na zbiornik wodny, ale także na pompę, wykonanie zbiornika a nawet na beczki, które będą zbierać deszczówkę!

Program "Moja Woda" ruszył pierwszego lipca. Dzięki programowi możecie strać się o dofinansowania na zakup, montaż, budowę oraz uruchomienie instalacji, która będzie gospodarować wody opadowe. 

Dofinansowanie otrzymacie na takie rzeczy jak np.

- przewody odprowadzające wody opadowe z rynien

- wypusty do zbiornika nadziemnego, podziemnego, otwartego lub zamkniętego

- zbiornik retencyjny szczelny

- zbiornik retencyjny nadziemny otwarty (od 2m3 pojemności)

- elementy do nawadniania lub innego wykorzystania zatrzymanej wody.

Wnioski możecie składać od pierwszego lipca aż do 31 maja 2024 roku, lub do czasu rozdysponowania puli środków przeznaczonej na dofinansowania. Jeśli chcecie złożyć wniosek musicie założyć konto na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej WFOŚiGW

Formularz z wnioskiem musicie złożyć elektronicznie oraz papierowo. Ten pierwszy należy przesłać na stronie beneficjenta na wspomnianej stronie. Papierowe natomiast należy wysłać pocztą klasyczną. Wniosek w wersji papierowej należy złożyć w skrzynce podawczej umieszczonej przed siedzibą Funduszu lub przesłać pocztą tradycyjną na adres: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze ul. Miodowa 11, 65-602 Zielona Góra. 

Pierwsze podanie komórek CAR-T u dziecka w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.