Uniwersytet Zielonogórski prowadzi wirtualne dzwi otwarte [AUDIO]

2020-06-29 10:51 Mateusz Jamroz
UZ
Autor: Uniwersytet Zielonogórski

Już od dziś (29.06) Uniwersytet Zielonogórski prowadzi wirtualne drzwi otwarte. Te potrwają przez dwa dni czyli do 30 czerwca. Uczelnia przygotowała wiele atrakcji dla przyszłych studentów.

Uniwersytet Zielonogórski organizuje wirtualne drzwi on line dla tegorocznych maturzystów.Te zaczynają się już dziś i potrwają do jutra. Na uczniów w sieci czekają nowe materiały wideo, wrzucane na wydarzenie na Facebooku, utworzone przez zielonogórską uczelnie.

UZ po raz pierwszy zaprasza na witrualne dni otwarte! - mówi kierownik biura promocji UZ Małgorzata Ratajczak – Gulba

Uniwersytet Zielonogórski przygotował wiele ciekawych propozycji dla potencjalnych studentów. Jednym z przykładów może być spacer po wydziałach uczelni a nawet po kampusach.

Uczniowie poznają nie tylko kierunki studiów - dodaje kierownik biura promocji UZ Małgorzata Ratajczak – Gulba

Poza tym uczniowie będą mogli zobaczyć UZ z lotu ptaka oraz poznają absolwentów uczelni, którzy odnaleźli się na rynku pracy, a takich osób jak twierdza włodarze uczelni jest wiele. Poza tym przyszli studenci moga bliżej poznać akademiki, wydziały, kampusy.

Rekrutacja na studia wystartowała już 1 czerwca i potrwa do 17 sierpnia. UZ podczas tej rekrutacji przygotował aż 60 kierunków studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych.

Muzeum Neonów w Warszawie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.