Robert Dowhan nagrał spot wyborczy pod stadionem w Gorzowie

i

Autor: facebook.com/robert.dowhan

WYBORY 2023

Wybory 2023. Robert Dowhan nagrał spot wyborczy pod stadionem... w Gorzowie. Zielonogórzanie oburzeni!

2023-09-19 14:56

Wybory 2023. Robert Dowhan przed kilkoma dniami nagrał spot wyborczy. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że zrobił to w Gorzowie i to pod stadionem miejscowego klubu żużlowego, z którym przez wiele lat toczył zacięty bój w derbach ziemi lubuskiej. Zielonogórzanie wyrazili swoją opinię na ten temat, a polityk musiał się tłumaczyć!

Polityk najpierw nagrał krótki film w sklepie klubowym Stali Gorzów, gdzie został przez jedną z pracownic poczęstowany krówką, a potem udał się pod bramy stadionu.

Tu były emocje. Tu się działo. Tu było istne "piekło". Kiedy zbliżały się derby, nikt nie myślał o niczym innym, jak tylko zwyciężyć. Wyjazdowe zwycięstwo zawsze smakowało podwójnie a z Gorzowem mega dużo i odwrotnie. Kiedyś walczyliśmy sportowo i każdy kibicował swojej drużynie. Dzisiaj walczymy o Polskę, walczymy o przyszłość naszą, naszych dzieci, naszych wnuków. Jeżeli cenisz demokracje, jeżeli wierzysz w konstytucję, w wartości, które ona niesie, zagłosuj na Koalicję Obywatelską. Oddaj swój głos na naszą listę, jeżeli możesz, oddaj głos na mnie - powiedział w spocie wyborczym Robert Dowhan, który kandyduje z list Koalicji Obywatelskiej z 4. pozycji.

Spot wygląda bardzo ciekawie i widać, że polityk nie zamyka się tylko na Zieloną Górę, ale także na całe województwo. Tego najwidoczniej nie rozumieją w Zielonej Górze. - I cyk po głosie Falubazu - skomentowałą spot pani Agnieszka.

Wybory parlamentarne 2023. Najbardziej znani Lubuszanie kandydujący do sejmu. Czy znasz ich poza polityką?

- Stań z tą krówką na deptaku, albo przed stadionem naszym w Zielonej. Przykre. Komarnicki już się śmieje. Bez odbioru - napisał pan Radosław. - panie Radoslawie . Co pan się tak napina . Walczymy o Polskę a nie o żużlowe medale. To mój okręg a nie klub. Z moim byłem dzisiaj na W69 - odpowiedział Robert Dowhan.

Przypomnijmy, że Robert Dowhan to były prezes a obecnie współwłaściciel Falubazu Zielona Góra, a także Senator RP VIII, IX i X kadencji.

Najważniejsze Wybory. Debata - Runda 2 [17.09.2023]
Źródło: Wybory 2023. Robert Dowhan nagrał spot wyborczy pod stadionem... w Gorzowie. Zielonogórzanie oburzeni!