0

30 lat temu popularny był dowcip o Jasiu, nauczycielce i pytaniu o najlepszą i najgorszą rzecz dla człowieka. Młody uczeń nie miał wątpliwości: - najlepsza? Być obywatelem Związku Radzieckiego. Najgorsza? Że akurat padło na mnie. Z Igrzyskami w Soczi jest ... CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Liderka Toir de Ski Astrid Jacobsen wygrała bieg na dochodzenie na 15 kilometrów stylem dowolnym. Norweżka wyprzedziła rodaczkę Therese Johaug i Finkę Anne Kyllonen. Najlepsza z Polek, Paulina Maciuszek uplasowała się na 22. miejscu. CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Mama była olimpijką w roku 1994. Córka zaliczyła występ w igrzyskach 2010 i niemal na pewno wystąpi w przyszłorocznych. Narciarskie biegaczki Michalina (50 l.) i Paulina (28 l.) Maciuszek stały się promotorkami kampanii "Dziękuję Ci, Mamo", prowadzonej p... CZYTAJ DALEJ

Filmy
0

Mama była olimpijką w roku 1994. Córka zaliczyła występ w igrzyskach w 2010 roku i niemal na pewno wystąpi w przyszłorocznych. CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Norweżki wygrały czwartkową rywalizację w sztafecie 4x5 km na mistrzostwach świata w Val di Fiemme. Polki zakończyły bieg na 9. miejscu, ale warto wyróżnić niesamowity pościg Justyny Kowalczyk na drugiej zmianie, kiedy odrobiła ona blisko 40-sekundową stra... CZYTAJ DALEJ

Sport
0

We wtorkowym biegu na 10 km stylem dowolnym na MŚ w Val di Fiemme wygrała Norweżka Therese Johaug. Tuż za nią linię mety minęła jej rodaczka Marit Bjoergen i Rosjanka Julia Czekaliewa. Justyna Kowalczyk nie startowała. CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Fenomenalna forma Justyny Kowalczyk (28 l.) to za mało, żeby myśleć o dobrym miejscu w sztafecie 4x5 kilometrów. CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Polska sztafeta w składzie: Justyna Kowalczyk, Ewelina Marcisz, Agnieszka Szymańczak i Paulina Maciuszek zajęła szóste miejsce w biegu sztafetowym 4x5km we francuskim La Clusaz. Najlepiej na trasie prezentowała się oczywiście Justyna Kowalczyk. „Królowa śn... CZYTAJ DALEJ