Reklama w portalu www.SE.pl:

2018-05-21 10:28

Reklama w portalu www.SE.pl:

Dyrektor Biura Reklamy Grupa Super Express (prasa, internet, inne media)

Anna Sobota tel. (22) 590 53 92e-mail: asobota@grupazpr.pl

Asystentka Dyrektora Katarzyna Przybysz tel. (22) 590 53 41e-mail: kprzybysz@grupazpr.pl

Dyrektor Obszaru On-line Piotr Gorajek tel. 605 138 647e-mail: pgorajek@grupazpr.pl 

Dział Współpracy z Agencjami i Klientami Strategicznymi 

Zastępca Dyrektora Działu Monika Dworska tel. (22) 590 53 05e-mail: mdworska@grupazpr.pl

Kierownik Krzysztof Przydatek tel. (22) 590 55 79 e-mail: kprzydatek@grupazpr.pl

Reklama w dzienniku Super Express

CENNIKI REKLAM

Cennik - SE wydania krajowe

Cennik - SE krzyżówki

Cennik - SE TV

Cennik - SE wydania lokalne

Cennik - SE Warszawa

Formaty - SE Krzyżówki

Formaty - SE TV

Formaty - SE

Mapa wydań lokalnych SE

Reklama na serwisach lokalnych

Sprzedaż reklamy na stronach Eska Info prowadzą lokalne filie Radia ESKA:

Filia Warszawaul. Jubilerska 1004-190 WarszawaTel.: +48 22 516 45 00

Filia Krakówul. Wiślna 1231-007 KrakówTel.: +48 12 42 44 444

Filia Lublinul. Krakowskie Przedmieście 5520-076 LublinTel.: +48 81 442 02 34

Filia ŁódźAl. Piłsudskiego 790-368 ŁódźTel.: +48 42 664 30 01

Filia Poznańul. Piekary 14/1561-823 PoznańTel.: +48 61 851 61 15

Filia Śląskul. Modrzejowska 2041-200 SosnowiecTel.: +48 32 363 76 17

Filia Trójmiastoul. Kupały 680-354 GdańskTel.: +48 58 558 35 35

Filia Wrocławul. Ostrowskiego 3053-238 Wrocławtel.: +48 71 788 50 50

Filia Rzeszówul. Rynek 1735-064 Rzeszówtel.: +48 17 850 35 95

Filia Szczecinul. Plac Matki Teresy z Kalkuty 671-622 Szczecintel.: +48 91 422 64 24

Filia Bydgoszczul. Mickiewicza 1/4785-071 Bydgoszcztel.: +48 52 322 50 28

Filia Białystokul. Zwycięstwa 8 lok. 106-10815-703 Białystoktel.: +48 85 742 99 89

Fila Gorzów Wielkopolskiul. Nadbrzeżna 17/3466-400 Gorzów Wielkopolskitel.: +48 95 720 17 17

Fila Zielona Góraul. Kożuchowska 865-364 Zielona Góratel.: +48 68 324 77 89

Filia Toruńul. M.Skłodowskiej-Curie 7387-100 Toruńtel. + 48 56 645 18 65

Zapytania online: reklama.eskainfo@grupazpr.pl

Specyfikacja techniczna form reklamowych w serwisach lokalnych

Reklamy emitowane na ESKA INFO muszą być dostosowanie do wymagań naszego systemu reklamowego oraz zgodne ze standardami emisji reklam IDMNET - sprawdź szczegóły.

Reklama w Radiu Eska

Radio ESKA Bełchatów 89,4 FMEdyta WarszawskaDyrektor Regionalnytel. (44) 634-89-40reklama.belchatow@eska.pl

Radio ESKA Beskidy 97 FMGrzegorz TworzydłoDyrektor Regionalnytel. (32) 363-76-11tel. (32) 363-76-12tel. (32) 363-76-19reklama.beskidy@eska.pl

Radio ESKA Białystok 90,6 FMEwa DąbrowskaDyrektor Regionalnytel. (85) 742-99-89reklama.bialystok@eska.pl

Radio ESKA Bochnia 106,8 FMGrzegorz TworzydłoDyrektor Regionalnytel. (12) 424-44-44reklama.bochnia@eska.pl

Radio ESKA Bydgoszcz 94,4 FMMarcin BiałekDyrektor Regionalnytel. (52) 322-66-22reklama.bydgoszcz@eska.pl

Radio ESKA Elbląg 94,1 FMMarcin BiałekDyrektor Regionalnyreklama.elblag@eska.pl

Radio ESKA Gorzów Wielkopolski 93,8 FMKrzysztof GrobelaDyrektor Regionalnytel. (95) 732-38-47reklama.gorzow@eska.pl

Radio ESKA Grudziądz 90,6 FMMarcin BiałekDyrektor Regionalnytel. (56) 461-13-11reklama.grudziadz@eska.pl

Radio ESKA Iława 89,0 FMMarcin BiałekDyrektor Regionalnytel. (89) 648-66-99ilawa@eska.pl

Radio ESKA Ostrów Wlkp./Kalisz 101,1 FM i 89,3 FMSławomir MokrzyckiDyrektor Regionalnytel. (62) 735-65-11tel. (62) 767-77-68 reklama.ostrow@eska.plreklama.kalisz@eska.pl

Radio ESKA Koszalin 95,9 FMKrzysztof GrobelaDyrektor Regionalnytel. (94) 346-24-51fax: (94) 346-48-64koszalin@eska.pl

Radio ESKA Kraków 97,7 FMGrzegorz TworzydłoDyrektor Regionalnytel. (12) 424-44-44reklama.krakow@eska.pl

Radio ESKA Leszno 102,0 FMSławomir MokrzyckiDyrektor Regionalnytel. (65) 529-51-79reklama.leszno@eska.pl

Radio ESKA Lublin 103,6 FMKrzysztof ChudowolskiDyrektor Regionalnytel. (81) 442-02-35reklama.lublin@eska.pl

Radio ESKA Łomża 88,8 FMEwa DąbrowskaDyrektor Regionalnytel. (86) 219-09-97reklama.lomza@eska.pl

Radio ESKA Łódź 90,1 FMEdyta WarszawskaDyrektor Regionalnytel. (42) 664-30-23 do 27reklama.lodz@eska.pl

Radio ESKA Nowy Sącz 106,8 FMGrzegorz TworzydłoDyrektor Regionalnytel. (12) 424-44-44reklama.nowysacz@eska.pl

Radio ESKA Olsztyn 89,9 FMEwa DąbrowskaDyrektor Regionalnytel. (89) 538-92-82reklama.olsztyn@eska.pl

Radio ESKA Opole 90,8 FMMariusz SzusterZastępca Dyrektora Krajowego Sprzedaży Bezpośredniejtel. (77) 453-74-44reklama.opole@eska.pl

Radio ESKA Piła 105,6 FMSławomir MokrzyckiDyrektor Regionalnytel. (67) 215-52-19pila@eska.pl

Radio ESKA Płock 95,2 FMEdyta WarszawskaDyrektor Regionalnytel. (24) 262-73-73reklama.plock@eska.pl

Radio ESKA Poznań 93 FMSławomir MokrzyckiDyrektor Regionalnytel. (61) 851-61-15reklama.poznan@eska.pl

Radio ESKA Przemyśl 90,3 FMMarta RzeszutkoDyrektor Regionalnytel. (16) 677-02-80reklama.przemysl@eska.pl

Radio ESKA Radom 106,9 FMKrzysztof ChudowolskiDyrektor Regionalnytel. (48) 360-04-04reklama.radom@eska.pl

Radio ESKA Rzeszów 99,4 FM 104,9 FM, 89,5 FM, 106,5 FMMarta RzeszutkoDyrektor Regionalnytel. (17) 850-35-95reklama.rzeszow@eska.pl

Radio ESKA Siedlce 96,8 FMEwa DąbrowskaDyrektor Regionalnytel. (25) 633-50-91reklama.siedlce@eska.pl

Radio ESKA Starachowice 102,1 FMKrzysztof ChudowolskiDyrektor Regionalnytel. (41) 274-07-02reklama.starachowice@eska.pl

Radio ESKA Szczecin 96,9 FMKrzysztof GrobelaDyrektor Regionalnytel. (91) 422-64-24reklama.szczecin@eska.pl

Radio ESKA Szczecinek 106,5 FM i 99 FMKrzysztof GrobelaDyrektor Regionalnytel. (94) 373-11-55tel. (94) 373-11-54reklama.szczecinek@eska.pl

Radio ESKA Śląsk 99,1 FMGrzegorz TworzydłoDyrektor Regionalnytel. (32) 363-76-11tel. (32) 363-76-12tel. (32) 363-76-19reklama.slask@eska.pl

Radio ESKA Tarnów 98,1 FMGrzegorz TworzydłoDyrektor Regionalnytel. (12) 424-44-44reklama.tarnow@eska.pl

Radio ESKA Trójmiasto 94,6 i 90,7 FMMarcin BiałekDyrektor Regionalnytel. (58) 558-35-35reklama.trojmiasto@eska.pl

Radio ESKA Toruń 104,6 FMMarcin BiałekDyrektor Regionalnytel. (56) 645-71-71reklama.torun@eska.pl

Radio ESKA Warszawa 105,6 FMMariusz SzusterZastępca Dyrektora Handlowego ds. Sprzedaży Bezpośredniejtel. (22) 516-45-00reklama.warszawa@eska.pl

Radio ESKA Wrocław 104,9 FMMariusz SzusterZastępca Dyrektora Krajowego Sprzedaży Bezpośredniejtel. (71) 788-50-40reklama.wroclaw@eska.pl

Radio ESKA Zamość 97,3 FMMarta RzeszutkoDyrektor Regionalnytel. (84) 638-91-60reklama.zamosc@eska.pl

Radio ESKA Zielona Góra 105,7 FMKrzysztof GrobelaDyrektor Regionalnytel. (68) 324-77-99tel. (68) 324-77-89reklama.zielonagora@eska.pl

Radio ESKA Żary 106,6 FMKrzysztof GrobelaDyrektor Regionalnytel. (68) 324-77-99tel. (68) 324-77-89reklama.zary@eska.pl

Radio ESKA Toruń 104,6 FMMarcin BiałekDyrektor Regionalnytel. (56) 645-71-71reklama.torun@eska.pl