ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Idol 2017. Carolin Mrugała zaśpiewała hit Farnej. Jak zareagowała jurorka?

Idol 2017. Carolin Mrugała zaśpiewała hit Farnej. Jak zareagowała jurorka?

21.02.2017, godz. 12:45
Carolin Mrugała
foto:

Idol 2017 odcinek drugi już w środę na antenie Polsatu. Co czeka nas tym razem? Jedna z uczestniczek, Carolin Mrugała, zaprezentuje jurorom piosenkę "Cicho", Ewy Farnej. Jak jurorka zareaguje na swój własny hit?

Idol 2017 ma szansę zostać hitem Polsatu tego roku! Pierwszy odcinek boejrzalo naprawdę dużo osób. Nic dziwnego. Kultowy program powrócił na antenę po kilkunastu latach przerwy. Co czeka nas w drugim odcinku? Na castingu pojawi się piękna i utalentowana Carolin Mrugała. Dziewczyna stanie naprawdę przed dużym wyzwaniem.

Kochana, a co dzisiaj będzie śpiewane? – zapytała Elżbieta Zapendowska. – Przygotowałam dwie piosenki, z tym, że jedną przygotowałam nie wiedząc, kto będzie w jury – odpowiedziała uczestniczka. – To kogo utwór śpiewasz? – chciała dowiedzieć się Ewa Farna. – Twój – padła nieśmiała odpowiedź.  Zazwyczaj na rożnego rodzaju konkursach, śpiewanie utworów jurorów, nie jest w dobrym tonie. Często odbiera się to jako podlizywanie się. Zresztą wyobraźcie sobie jak trudno jest zaśpiewać hit osoby, która Was ocenia! Carolin wykonała utwór "Cicho".

Jak zaprezentowała się Carolin w niekwestionowanym hicie z albumu, który osiągnął status podwójnej platyny? I przede wszystkim, co na to Ewa Farna? Dowiemy się już w środę o godzinie 20:00 w Polsacie! Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO!

Zobacz: Idol 2017. Wzrok Elżbiety Zapendowskiej pogorszył się jeszcze bardziej?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: