ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia - relacja NA ŻYWO. Eksperci wybrali pary!

Ślub od pierwszego wejrzenia - relacja NA ŻYWO. Eksperci wybrali pary!

03.10.2016, godz. 23:35

Ślub od pierwszego wejrzenia startuje już dziś o 22:30 na TVN! Kontrowersyjny show doczekał się wreszcie swojej premiery. Czy eksperci podołają wymaganiom uczestników? Czy między parami narodzi się prawdziwa miłość? Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO.

Już dziś obejrzymy pierwszy odcinek programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Single, którzy zgłosili się do showzostaną dopasowani w pary przez ekspertów w dziedzinie biologii, seksuologii i psychologii. Specjaliści przeprowadzą serię testów, na podstawie których, dopasują idealnego kandydata na drugą połowę. Uczestnicy poznają się po raz pierwszy na ślubnym kobiercu, gdzie zadecydują, czy chcą wziąć w ciemno prawdziwy ślub cywilny. Ruszamy już dziś o 22:30!

23:25 Okazuje się, że eksperci wybrali tylko 3 pary. Według specjalistów nie są to idealne pary, ale takie, które najlepiej rokują na przyszłość. Za tydzień zobaczymy przygotowania do ślubu. Jak zareagują na widok obcych? PRzekonamy się w kolejnym odcinku! Zapraszamy na naszą RELACJĘ NA ŹYWO.

23:22 Trzecia para to Krystian i Magda. Dziewczyna ma 27 lat. Nie usamodzielniła się jeszcze, ale pragnie założyć własną rodzinę. Mieszka z rodzicami na przedmieściach Warszawy. Jest adoptowana o czym dowiedziała się 2 lata temu. Pracuje jako doradca klienta w banku. Od samotności ucieka w edukację. Krystian ma 32 lata. Jest asystentem kupca w jednej z sieci handlowych, Jego pasją są pociągi. Pochodzi z pod Poznania. Marzy o żonie i dójce dzieci.

23:18 Mamy drugą parę! Ewa ma 30 lat i mieszka we Wrocławiu. Ma własną firmę, która zajmuje się sprzedażą ubrań z zagranicy i działalność, w której sprzedaje ubezpieczenia. Po nieudanym 7 letnim związku zaczęła interesować się tańcem i jogą. Darek mieszka w opolu. Ma 29 lat. Jest wykładowcą pedagogiki. Mieszka z mamą. Po nieudanym związku liczy na stałe uczucie i założenie własnej rodziny.

23:16 Powracamy po reklamach. Eksperci szukają kolejnych par.

23:10 Kolejna przerwa.

23:07 Jest pierwsza para - Jacek i Natalia. Dziewczyna żyje sama na w Trójmieście. Ma 29 lat i jest sekretarką. Ma za sobą dwa nieudane związki. Był czas, że szukała miłości na siłę. Jacek to 30 letni Poznaniak. Jest operatorem systemu komputerowego. Z samotnością radzi sobie za pomocą sportu. Jest gotowy, by założyć rodzinę. Jest po 5-letnim związku. Narzeczona rzuciła go niedługo po zaręczynach.

23:04 Eksperci wybrali 8 osób, z których stworzą 4 pary. Chcą tak dobrać uczestników, by ich związek nie był krótkotrwały, ale na całe życie. Specjaliści dyskutują, które pary do siebie pasują, porównując wyniki swoich badań.

23:02 Czas na testy psychologiczne. Monika Staruch i Piotr Mosak przeprowadzą badania podejścia do związków oraz charakterów chętnych do eksperymentu.

22:54 Eksperci przeprowadzają testy. Na ich podstawie odrzucą tych, którzy nie spełnią kryteriów. Najpierw badania antropologiczne. Profesor Pawłowski robi też pomiary uczestników - proporcje całego ciała i twarzy. Naukowiec sprawdza też tembr głosu uczestników oraz... ich zapach!

22:50 Wkraczają eksperci! Uczestnicy opowiadają o problemach jakie mają z nawiązywaniem znajomości.

22:46 Powracamy po przerwie. Wyłoniono po 10 uczestników. Okazuje się, że boją się związków, dlatego są sami. Ich poprzedni partnerzy często zdradzali! Inni nie spełniali wymagań. Jeden z uczestników z kolei nigdy nie miał dziewczyny.

22:40 Czas na pierwsze reklamy. A po nich uczestnicy zostaną poddani szeregowi testów!

22:37 Wybrani panowie i panie zostają wtajemniczeni w kulisy programu, w którym będą uczestniczyć. Początkowo reagują śmiechem na wieść o aranżowanym ślubie. Największe zastrzeżenie po obu stronach budzi... brak wiedzy o wyglądzie drugiej połowie. Niektórzy uczestnicy postanowili się wycofać z udziału w show. Zostało jednak grono zainteresowanych.

22:32 TVN pokazuje jak w zeszłym roku znalazł chętnych do programu. Najpierw ogłoszono nabór do show single do wzięcia. Sprawdzono jak wygląda samotność w Polsce. Chętnych pytano o to kim są i co przeszkadza w budowaniu udanego związku oraz jakich ideałów szukają.

22:30 Czas rozpocząć najbardziej kontrowersyjny eksperyment w Polsce! Małżeństwo aranżowane XXI wieku!

Zobacz: Ślub od pierwszego wejrzenia. Jakie wymagania ma jeden z uczestników?

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: