ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Basia Kurdej-Szatan biega BEZ STANIKA! [ZDJĘCIE]

Basia Kurdej-Szatan biega BEZ STANIKA! [ZDJĘCIE]

15.07.2017, godz. 13:51
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan foto: materiały prasowe

Basia Kurdej-Szatan niedawno pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w czasie biegania. Spostrzegawczy internauci wytknęli, że ta nie ma na sobie stanika! Jednak gwiazdy to nie speszyło. Zobaczcie jej dowcipną odpowiedź!

Basia Kurdej-Szatan postanowiła pochwalić się na swoim Instagramie zamiłowaniem do sportu. Wrzuciła zdjęcie w obcisłej sportowej bluzeczce ze swojego treningu biegania. Na zdjęciu widać, że nie ma makijażu i poświęcona jest aktywności fizycznej. Jednak fani zwrócili uwagę na jeden z pozoru niewidoczny szczegół - aktorka nie miała na sobie stanika! Wielu z nich wytknęło Basi, że to nie wypada, a w komentarzach wywiązała się dyskusja. Zobaczcie sami:

Buziak z pola

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on Jul 12, 2017 at 9:51am PDT

Na odpowiedź jednak nie trzeba było długo czekać. Basia Kurdej-Szatan znana jest z tego, że wiele szumnych spraw traktuje z przymrużeniem oka. Tak też było i w tym przypadku - aktorka wrzuciła zdjęcie ze spaceru z zadziornym opisem. - Rzęsa pomalowana, stanik obiecuję, że założyłam, to tak już na mieście się pokazać mogę ? :D #dobrywieczór #ekipa - a na zdjęciu uśmiechnięta aktorka. Utarła nosa złośliwcom?

Rzęsa pomalowana, stanik obiecuję, że założyłam, to tak już na mieście się pokazać mogę ? :D #dobrywieczór #ekipa

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on Jul 13, 2017 at 11:32am PDT

ZOBACZ: Kurdej-Szatan w bikini! Wiedzieliście, że ma TAKIE ciało?

Źródło: NOWA TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: