ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Popek porównuje się do Małysza

Popek porównuje się do Małysza

14.10.2016, godz. 11:48

Popek kontra Pudzian - na ten pojedynek KSW czeka wielu fanów sportów walki. Może być to niezwykłe widowisko. Niestety kontrowersyjny raper często jest krytykowany. Wiele osób nie wierzy, że muzyk jest prawdziwym sportowcem i bierze udział w walkach MMA tylko po to, żeby podbić sobie popularność. Co na to Król Albanii?

Niedawno ogłoszono, że na gali KSW 37 zmierzą się ze sobą dwie gwiazdy - Paweł Rak, czyli Popek Monster, z zespołu Gang Albanii oraz Mariusz "Pudzian" Pudzianowski. Wielu fanów MMA czeka na ten pojedynek, ale pojawiają się też głosy, że Popek bierze udział w walce tylko ze względu na promocję swojej działalności muzycznej. Król Albanii postanowił rozwiać wszelkie wątpliwość.

Zamieścił na swoim kanale na YouTube nagranie, w którym porównuje się... do Adama Małysza! - Naszła mnie taka refleksja. Wydaje mi się, że rozkminiłem o co w tym wszystkim chodzi, czyli falę hejtu - rozpoczyna wywód Popek. - Adam Małysz - zajebisty skoczek narciarski, utytułowany. Każdy w Polsce, każdy Polak go dopinguje - buduje napięcie Król Albanii. - Wyobraźcie sobie, że on teraz wjeżdża na scenę rapową i mówi, że wydaje rapowy album - snuje wizje Popek.

- Każdy by się zaczął z niego śmiać, nie słuchając ani jednego jego kawałka. A teraz wyobraźcie sobie, że on wjeżdża i rozpie*dala polską scenę płytą i mu sie udaje - kontynuuje. - A teraz wyobraźcie sobie, że przyjeżdża Brytyjczyk do Polski. Utatuowany raper, artysta, wręcz malarz i wpie*dala się do KSW. I załóżmy, że mu się udaje. I co wy zrobicie wtedy, robaczki? Zostaniecie moimi fanami! - wyśmiewa hejterów Popek.

Co sądzicie o takim porównaniu?

Zobacz: Popek u Wojewódzkiego! Kuba Znalazł pieniądze na rapera?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: