Mobilny punkt szczepień w Działoszynie już w weekend. Szczepienie bez rejestracji i zapisów [INFO]

Mobilny punkt szczepień w Działoszynie już w weekend. Szczepienie bez rejestracji i zapisów [INFO]
Autor: pixabay.com, CC0 fot. fernandozhiminaicela

W sobotę i niedzielę (12-13 czerwca) w Działoszynie będzie można zaszczepić się bez rejestracji i zapisów. Działać będzie mobilny punkt szczepień. Chętni mający aktywne e-skierowanie mogą otrzymać w nim jednodawkowy preparat firmy Johnson & Johnson. Działoszyn będzie kolejnym przystankiem mobilnego punktu szczepień przeciw COVID-19 w woj. łódzkim.

O uruchomieniu mobilnego punktów szczepień w Działoszynie w powiecie pajęczańskim (woj. łódzkie) poinformowały w piątek służby prasowe wojewody łódzkiego. Będą obowiązywały takie same zasady jak podczas akcji w Łodzi. Do zaszczepienia wystarczy aktywne e-skierowanie. Nie obowiązuje rejestracja ani zapisy na konkretną godzinę. Chętni otrzymają jednodawkowy preparat firmy Johnson & Johnson. Mobilny punkt szczepień w Działoszynie będzie działał w sobotę i niedzielę (12-13 czerwca) w godz. 8.00-18.00 w parku miejskim przy ul. Grunwaldzkiej 1.

ZOBACZ TEŻ: Najnowszy raport nt. koronawirusa w woj. łódzkim

Przypomnijmy, w długi majowy weekend w mobilnym punkcie w Łodzi zaszczepiło się 2085 osób. Następnie działał on w Rzgowie oraz w Piotrkowie Trybunalskim.

Kolejka przed mobilnym punktem szczepień na placu bankowym
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE