Depilacja laserowa bez tajemnic! Laser DeLux w Bydgoszczy zaprasza

2020-11-23 8:00 Materiał sponsorowany
Depilacja laserowa bez bólu i tajemnic! Laser DeLux z Bydgoszczy zaprasza
Autor: Laser DeLux

Depilacja laserowa jest idealnym rozwiązaniem, które gwarantuje gładką skórę przez długi okres. Do osiągnięcia nieskazitelnego wyglądu wystarczy raptem kilka zabiegów. Jak przebiega depilacja laserowa i czy boli? Jak przygotować się do wizyty w salonie? O to pytamy Laser DeLux z Bydgoszczy, który zna się na tym jak nikt inny!

Maszynki, pianki, kremy, depilatory i wosk – wszystkie panie dobrze znają te metody usuwania zbędnego owłosienia z naszego ciała. Niestety nie dają one trwałego efektu, a w dodatku bywają bolesne i mogą nieść ze sobą przykre konsekwencje. Podrażnienie skóry bywają codziennością... Na szczęście w salonie Laser DeLux można pozbyć się włosków niemal bezboleśnie, a do tego raz na zawsze i zupełnie bezpiecznie. A to za sprawą depilacji laserowej!

Od czego rozpocząć depilację taką metodą? Przede wszystkim od odpowiedniego przygotowania!

Jak zaznacza Laser DeLux, jeszcze przed przystąpieniem do depilacji przeprowadzona zostanie bezpłatna konsultacja, podczas której wyklucza się ewentualne przeciwwskazania i wykonuje się próbę laserową.

Każda osoba, która myśli o zabiegu depilacji laserowej, musi pamiętać o kilku wskazaniach:

  1. Konieczne jest odstawienie doustnej kuracji retinoidami na przynajmniej pół roku od planowanego zabiegu.
  2. Na ponad miesiąc przed zabiegiem zabronione jest wyrywanie włosów (wyjątek stanowi tradycyjne golenie maszynką).
  3. Na dwa tygodnie przed pierwszym zabiegiem depilacji trzeba odstawić leki światłoczułe oraz niektóre zioła takiej jak - dziurawiec i nagietek.
  4. Konieczna jest rezygnacja z opalania się (w tym również solarium) przynajmniej miesiąc przed depilacją laserową.
  5. W przypadku samoopalaczy depilacja laserowa możliwa jest dopiero ustąpieniu takiej opalenizny.

Depilacja laserowa bez uczucia dyskomfortu? To możliwe! 

Depilacja w sprawdzonym salonie kosmetycznym przy użyciu lasera diodowego LightSheer gwarantuje skuteczne pozbycie się niechcianego owłosienia. Aby zmniejszyć nieprzyjemne odczucie podczas depilacji, wyznaczone miejsce jest poddawane chłodzeniu.

- Dla nas ważny jest komfort naszych klientek i dobre samopoczucie, dlatego bezpieczna depilacja laserowa to absolutna podstawa – mówi kosmetolog z Laser DeLux w Bydgoszczy.

Depilacja w Laser DeLux. Jak to wygląda?

Przed rozpoczęciem depilacji laserowej klienta zostanie umówiona na bezpłatną konsultację z kosmetologiem, podczas której dowie się, jak wygląda zabieg depilacji laserowej. Specjaliści sprawdzą i ocenią, z jakim rodzajem włosa mają do czynienia.

- To bardzo ważne, ponieważ skuteczność tego zabiegu w dużym stopniu uzależniona jest od barwnika znajdującego się we włosie, czyli melaniny. Światło lasera działa bezpośrednio na barwnik i tym samym uszkadza strukturę włosa – wyjaśnia kosmetolog.

Jak przygotować się do depilacji laserowej?

Dzień przed planowanymi zabiegami depilacji należy dokładnie ogolić włoski maszynką. Przynajmniej miesiąc przed planowanymi zabiegami laserowymi nie należy stosować depilatora ani wosku. Jedyne, co można wykonać przed depilacją i pomiędzy kolejnymi zabiegami w serii, to golić włosy tradycyjną maszynką.

Sama depilacja laserowa rozpocznie się od mapowania ciała, właśnie po to, żeby bardzo dokładnie miejsce przy miejscu działać laserem na włoski i nie powodować podrażnienia skóry.

W salonach Laser DeLux mapowanie ciała jest standardowym procesem depilacji laserowej, co przekłada się na jej skuteczność.

Zatem, aby zabieg gwarantował oczekiwany efekt i nie powodował nieprzyjemnych odczuć, zostaną zastosowane trzy bardzo ważne rzeczy:

  • Mapowanie ciała,
  • Chłodzenie woreczkami z lodem,
  • Użycie diodowego laseru do depilacji Light Sheer.
Depilacja laserowa bez bólu i tajemnic! Laser DeLux w Bydgoszczy zaprasza
Autor: Laser DeLux

Laser Diodowy Light Sheer jest to obecnie najlepszy laser do skutecznej depilacji laserowej. Emituje on fale długości 800 nm, przez co pozwala na wniknięcie wiązki światła na tyle głęboko, żeby skutecznie zniszczyć mieszki włosowe. Co ważne, nie niesie za sobą żadnego ryzyka oparzenia i uszkodzenia sąsiadujących tkanek, co czyni go najbezpieczniejszym laserem na rynku.

Depilacja laserowa bez bólu i tajemnic
Autor: Laser DeLux

Więcej informacji na temat depilacji laserowej przeczytacie na stronie Laser DeLux. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości możecie skorzystać także z konsultacji bezpośrednio w salonie przy ul. Królowej Jadwigi 18 w Bydgoszczy lub pod numerem telefonu 791 211 111.

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE