Egzamin ósmoklasisty: wyniki. CKE informuje o awarii! O której godzinie można sprawdzić wyniki 2 lipca?

2021-07-02 9:41
Egzamin ósmoklasisty 2021
Autor: Markus Spiske / Unsplash Egzamin ósmoklasisty 2021. Wyniki 2 lipca. CKE informuje o awarii.

Egzamin ósmoklasisty. Wyniki egzaminu zostaną opublikowane 2 lipca 2021 roku. Będzie można sprawdzić je w internecie. CKE poinformowała jednak o awarii. Czy ma ona wpływ na dostęp do wyników egzaminu ósmoklasisty? O której godzinie uczniowie będą mogli sprawdzić swoje wyniki w systemie? Wyjaśniamy w tym artykule!

W dniu planowanego ogłoszenia wyników egzaminu ósmoklasisty 2021, 2 lipca, CKE poinformowała na swojej stronie internetowej o awarii. Czy będzie to miało wpływ na ogłoszenie wyników egzaminu ósmoklasisty? Wyniki zostaną udostępnione online w internecie, awaria w CKE dotyczy z kolei sieci telefonicznej. - Uprzejmie informujemy, że ze względu na awarię telefonii stacjonarnej operatora, nie będzie możliwości dodzwonienia się do Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dziś (02.07.2021) do godz. 16:15. Jesteśmy dla Państwa dostępni pod numerem 720-832-000 lub adresem sekretariat@cke.gov.pl. Za zaistniałe niedogodności serdecznie przepraszamy - poinformowała Centralna Komisja Egzaminacyjna na swojej stronie internetowej. Jak wynika z komunikatu, awaria będzie skutkować problemami z dodzwonieniem się do CKE. Nie powinno to mieć natomiast wpływu na samo opublikowanie wyników egzaminu ósmoklasisty 2021 na internetowych kontach uczniów.

Przeczytaj także: Egzamin ósmoklasisty 2021. Wyniki sprawdzisz w internecie. Pamiętaj o tych terminach! [2 lipca 2021]

Egzamin ósmoklasisty: wyniki. Problemy z logowaniem

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2021 zostaną opublikowane przez CKE na kontach uczniów w piątek, 2 lipca. Logowanie do systemu będzie możliwe przez strony OKE od godziny 10. W celu logowania uczniowie muszą podać identyfikator oraz hasło, które otrzymali w szkołach. Docierają do nas informacje, że niektórzy ósmoklasiści mają problem z odpaleniem strony logowania przez strony OKE. Uczniowie, nie stresujcie się! Może to wynikać z dużego zainteresowania i częstego odświeżania strony przez wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje wyniki z egzaminu ósmoklasisty 2021. Przypominamy, że logowanie do systemu będzie możliwe dopiero od godziny 10 - nie ma więc powodu, by odświeżać stronę do logowania wcześniej i niepotrzebnie ją przeciążać.

Przeczytaj także: Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2021. Kiedy i jak je sprawdzić? Gdzie podać wyniki w rekrutacji do szkół średnich?

Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego. Jak poszło uczniom w Bydgoszczy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE