Zaatakował lekarkę, bo nie chciał czekać w kolejce! Brutalny pacjent w kieleckim szpitalu!

2020-08-03 12:47 Tomasz Majta
Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
Autor: Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach Zaatakował lekarkę, bo nie chciał czekać w kolejce! Brutalny pacjent w kieleckim szpitalu!

Dantejskie sceny w szpitalu na kieleckim Czarnowie! Pacjent zaatakował lekarkę w Poradni Okulistyki Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego, wyjątkową agresję mężczyzny wywołało oczekiwanie na badania. Pacjent, zamiast czekać na swoją kolej, wszedł do gabinetu i zaczął grozić i szarpać lekarkę. Naprzykrzał się też jednej z pacjentek. Lecznica powiadomiła policję.

Do nieprzyjemnej sytuacji doszło w gabinecie leczenie chorób plamki żółtej. Jeden z pacjentów był po pierwszym etapie badania, odbywała się konsultacja kolejnych osób. W pewnym momencie pobudzony mężczyzna wtargnął do gabinetu i w wulgarny sposób zaczął domagać się kontynuacji badania.

- Pacjent zaczął grozić lekarce słownie, a następnie boleśnie szarpnął ją za ramię, wykrzykując obraźliwe sformuowania. Mężczyzna w wulgarny i agresywny sposób zachował się również w stosunku do innej pacjentki oczekującej na badanie - relacjonuje Anna Mazur-Kałuża, rzeczniczka kieleckiego szpitala.

Personel szpitala poinformował policję o nieprzyjemnym zajściu. Agresywny pacjent, za naruszenie nietykalności cielesnej, może spędzić w więzieniu nawet 3 lata.

Groza w Nowym Dworze Mazowieckim. Córka strażnika pobiła koleżankę.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.