Farciarz z Darłowa ZDRAPAŁ sobie SUPER PREZENT! Nie uwierzysz, ile wpłynie na jego konto!

Pieniądze, banknoty
Autor: Grzegorz Kluczyński Polski Ład: Klasa średnia też dostanie ulgę. Ile musisz zarabiać?

O takim prezencie można tylko marzyć... albo go otrzymać przy odrobinie szczęścia. A szczęście z całą pewnością dopisało mieszkańcowi Darłowa, który wzbogacił się o ogromną sumę pieniędzy, "inwestując" zaledwie 5 złotych. Teraz będzie mógł wybrać się na wielkie zakupy, albo zapewnić sobie porządną dawkę luksusu. Jak tego dokonał? Wyjaśniamy!

W przypadku mieszkańca Darłowa zadziałała zasada "żeby wygrać, trzeba grać". W kolekturze przy ulicy Władysława IV nabył on zdrapkę "Super Prezent". Wydał na nią zaledwie 5 złotych. Los okazał się szczęśliwy, a główna wygrana kryła się pod numerem 6. Była to niebagatelna kwota, bo aż 250 tysięcy złotych!

Zobacz też: Prawdziwy FARCIARZ z Koszalina. Wygrał SPORO KASY w Eurojackpot!

Co można kupić za ćwierć miliona złotych? Taka suma wystarczy m.in. na zakup dobrego samochodu, albo na niewielkie mieszkanko. Można też wydać te pieniądze na podróże do najciekawszych zakątków świata, albo wybrać się na luksusowe zakupy. Możliwości jest wiele!

Jak grać w zdrapki?

Zdrapki to loteria organizowana przez Totalizator Sportowy, a dokładniej jedna z wielu dostępnych loterii. "Super Prezent" jest jedną z nich. Los można kupić w każdej kolekturze Lotto. Kkosztuje on 5 złotych, a do wygrania jest nawet 250 tysięcy złotych.

Zobacz też: LOTTO ma już 64 lata! Sprawdź NAJWIĘKSZE wygrane w historii! To ASTRONOMICZNE sumy!

Na krakowskim Rynku Głównym pieniądze na WOŚP zbierają goldeny
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE