Kołobrzeg: Policja szuka złodzieja. Wiemy jak wygląda. ZOBACZ FILM Z NAPADU

2021-05-27 13:16
policja radiowóz
Autor: Monika Półbratek Zdjęcie poglądowe

W Kołobrzegu, w biały dzień, bandyta podbiegł do kobiety, wyrwał jej torebkę i uciekł. Tę zuchwałą kradzież, do której doszło przy ul. Okopowej, nagrały kamery monitoringu. Policja poszukuje sprawcy kradzieży, ale liczy też na pomoc osób, które obejrzą udostępniony przez kryminalnych filmik z tego przestępstwa.

Na nagraniu widać, jak szczupły mężczyzna podbiega do kobiety i wyrywa jej torebkę. Prawdopodobnie spada mu czapka z głowy, którą jednak szybko podnosi i zabiera ze sobą.

Nagranie z monitoringu jest nie najlepszej jakości  i trudno jest rozpoznać twarz złodzieja, czy też  określić kolor odzieży, jaka miał na sobie sprawca. Może jednak czyjeś sokole rozpozna złodzieja. Na informacje, które pomogą w ujęciu sprawcy kołobrzeska policja czeka pod numerami telefonów: 47 78 46 512 lub 47 78 46 511.

Policja poszukuje złodzieja torebki
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE