Niewiarygodna akcja w Koszalinie. "Mam cichą nadzieję, że Pan to przeczyta"

2020-06-24 9:12 bs
Niewiarygodna akcja w Koszalinie. Mam cichą nadzieję, że Pan to przeczyta
Autor: DOMIN Niewiarygodna akcja w Koszalinie. "Mam cichą nadzieję, że Pan to przeczyta"

Takie akcje przywracają wiarę w ludzi. Wspaniała postawą wykazali się mieszkańcy Koszalina, którzy uratowali życie przypadkowemu przechodniowi. - Proszę przyjąć moje serdeczne podziękowanie i wyrazy uznania za Państwa bohaterską postawę. Wasza inicjatywa jest przykładem wzorowej postawy obywatelskiej! Błyskawiczna interwencja w dramatycznych chwilach pozwoliła uratować życie. Gratuluję zimnej krwi, odwagi i wiedzy - komentuje wydarzenie prezydent Koszalina Piotr Jedliński.

Pierwsza wzmianka na temat tej niezwykłej akcji pojawiła się kilka dni temu na facebookowym profilu Spotted Koszalin.

Zamieszczono tam wpis jednej z internautek. " - Chciałam bardzo podziękować Panu, który jechał samochodem między godziną 12 a 14-stą ulicą Kwiatkowskiego w Koszalinie, wysiadł z samochodu i pomógł mojemu leżącemu ojczymowi na ścieżce rowerowej który szedł z kosiarką i stracił przytomność, uratował Pan mu życie przywracając akcje serca i wzywając karetkę. Gdyby nie Pan to by tego nie przeżył. Leży w szpitalu w śpiączce ale żyje... Cieszę się że są jeszcze ludzie którym los drugiego człowieka nie jest obojętny. Mam cichą nadzieję że Pan to przeczyta. Dziękuję Panu z całego serca! Że się Pan zatrzymał i pomógł. Dobro wraca, mam nadzieję że do Pana wróci z podwójną siłą."

PRZECZYTAJ TAKŻE >>> Bohater z Koszalina. Żołnierz rzucił się na pomoc mężczyźnie. Uratował mu życie!

Jak się okazało, 13 czerwca mężczyzna idący ścieżką rowerową w okolicy ul. Kwiatkowskiego stracił przytomność. Z pomocą ruszyli Adrianna Piasecka oraz Fabian Jurewicz i dzięki ich trwającej ponad 20 minut akcji ratunkowej udało się uratować poszkodowanego.

We wtorek, 24 czerwca, prezydent Koszalina Piotr Jedliński spotkał się z bohaterami gratując im postawy. 

Uszkodził radiowóz, bo jego tata jest bardzo bogaty i zapłaci za szkody

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.