Nowy milioner w Koszalinie! Poszedł do sklepu, zyskał fortunę!

i

Autor: Vlad Chețan / CC0 / pexels.com, gk Nowy milioner w Koszalinie! Poszedł do sklepu, zyskał fortunę!

Ogromna kwota!

Nowy milioner w Koszalinie! Poszedł do sklepu, zyskał fortunę!

2023-02-08 12:06

Z pozoru zwyczajne wyjście do sklepu zakończyło się ogromnym szczęściem dla mieszkańca Koszalina, który dosłownie w jednej chwili stał się milionerem. Od teraz, do końca życia, z całą pewnością będzie mógł pozwolić sobie na bardzo luksusowe zakupy. Jak tego dokonał? Przepis na sukces i ogromne bogactwo okazał się banalnie prosty.

Wszystko w myśl zasady "żeby wygrać, trzeba grać". Mieszkaniec Koszalina postanowił zaufać ślepemu losowi i własnemu szczęściu i w punkcie Lotto znajdującym się w sklepie Netto przy ul Władysława IV wypełnił kupon metodą "chybił trafił". Szczęśliwe liczby wylosowane 7 lutego, czyli 10, 13, 14, 23, 40 i 44 pokrywały się z tymi, które znajdowały się na kuponie gracza. To oznaczało tylko jedno - wielką wygraną! Dzięki kumulacji wygrana wyniosła aż 5 517 813,30 zł!

Co można zrobić z taką fortuną? Na pewno można wybrać się na kolejne zakupy, tym razem zdecydowanie bardziej luksusowe. Możliwości jest naprawdę sporo. Za 5 milionów złotych można kupić mieszkanie lub dom, luksusowy samochód, zainwestować, albo zapewnić sobie dostatnie życie. Wszystko zależy więc od kreatywności szczęśliwego gracza.

Jak grać w Lotto?

W Lotto można grać na różne sposoby: na chybił trafił, wykorzystując swoje ulubione lub ostatnie kupony lub po prostu wpisać swoje szczęśliwe liczby. Należy wybrać 6 z 49 liczb. Na kuponie może się znaleźć maksymalnie 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3 zł.

W grze systemowej typujesz więcej liczb w zakładzie – od 7 do 12 spośród 49, a tym samym zwiększasz swoje szanse na wygraną i wygrywasz więcej.

Dzięki grze z Plusem, liczby z Twojego zakładu Lotto biorą udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. Dodanie Plusa do zakładu to tylko złotówka! Graj na wiele losowań lub subskrybuj kupon.

Sonda
Grasz w Lotto?
Hipermarket-widmo wciąż straszy. Co dalej ze szczecińskim Tesco?