W Koszalinie okradli Robin Hooda. Stróże prawa ruszyli z odsieczą. Łotrów pojmano

2020-06-25 20:58 bs
W Koszalinie okradli Robin Hooda. Stróże prawa ruszyli z odsieczą. Łotrów pojmano
Autor: materiały prasowe W Koszalinie okradli Robin Hooda. Stróże prawa ruszyli z odsieczą. Łotrów pojmano

Kryminalni z I komisariatu Policji w Koszalinie zatrzymali trzech mężczyzn, którzy dokonali kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego Parku Robin Hooda w Koszalinie. Ich łupem padły łuki i strzały o wartości 2 tysięcy złotych. Sprawcy usłyszeli zarzuty. Grozi im nawet do 10 lat pozbawiania wolności.

Kryminalni z I komisariatu w Koszalinie prowadzili sprawę nocnego włamania do budynku znajdującego się na terenie koszalińskiego Parku Robin Hooda. Do zdarzenia doszło pod koniec maja tego roku. Z informacji zarządcy terenu wynikało, że z budynku skradzione zostały profesjonalne łuki, strzały oraz ochronniki przedramion. Łączna kwota strat wyceniona została na 2 tysiące złotych.

Policjanci w trakcie intensywnych czynności operacyjnych ustalili, że z przestępstwem mogą mieć związek trzy osoby w wieku od 22 do 33 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do jednostki policji.

Sprawcy usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem, za które grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów.

Chrześniak chciał nas zarąbać tasakiem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.