Matura próbna 2021: Matematyka poziom rozszerzony. Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz tutaj

i

Autor: Centralna Komisja Egzaminacyjna (CKE) Matura próbna 2021: Matematyka poziom rozszerzony. Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz tutaj

Matura próbna 2021: Matematyka poziom rozszerzony. Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz TUTAJ

2021-03-10 14:58

Matura próbna 2021. Trwają próbne egzaminy maturalne. W środę królowa nauk: matematyka na poziomie rozszerzonym. Początek matury próbnej 2021 z matematyki na poziomie rozszerzony o godz. 9. W tym artykule znajdziesz arkusze CKE z odpowiedziami i zadaniami. Matematykę na poziomie rozszerzonym podejmują się zdawać na maturach maturzyści, którzy chcą później studiować m.in. informatykę, ekonomię; zamierzają być programistami lub inżynierami. Matura próbna to idealny moment na sprawdzenie swoich umiejętności, oswojenie się ze stresem i wykrycie swoich braków w wiedzy.

Próbne egzaminy maturalne rozpoczęły się 3 marca od matury próbnej z języka polskiego i potrwają do 16 marca. W środę 10 marca matura próbna 2021 z matematyki poziom rozszerzony. Testy rozpoczną się o godz. 9. Zadania w arkuszach CKE z matury rozszerzonej potrafią zaskoczyć nawet najlepiej przygotowanych maturzystów. W tym artykule znajdziesz arkusze matematyka rozszerzona z odpowiedziami i pytaniami. Arkusze CKE z zadaniami są już dostępne. Gdy arkusze z odpowiedziami pojawią się na oficjalnej stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, zamieścimy je na naszej stronie.

Udział szkół w próbnych egzaminach jest dobrowolny. W tym roku matura próbna odbywa się w wyjątkowy czasie, bo w okresie epidemii. Próbne egzaminy maturalne 2021 są przeprowadzane w reżimie sanitarnym.

Czytaj też: Matura próbna 2021: Matematyka - poziom rozszerzony. Arkusze CKE, odpowiedzi [RELACJA NA ŻYWO]

Matura próbna 2021: Matematyka [POZIOM ROZSZERZONY] Arkusze CKE

MATURA 2021: czy matematyka zaskoczyła?

I tak na egzamin może przyjść wyłącznie osoba zdrowa. Zasada ta obowiązuje zdających, nauczycieli, a także innych pracowników szkoły. Na egzamin nie może przyjść nikt, kto przebywa w domu z osobą w izolacji w warunkach domowych, albo kto jest na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych. Na teren szkoły mogą wejść wyłącznie osoby z zakrytymi maseczką ustami i nosem. Zakrywanie ust i nosa obowiązuje w całej szkole z wyjątkiem sal, gdzie odbywa się egzamin próbny, po zajęciu miejsc przez uczniów.

Uczniowie nie powinni wnosić na teren szkoły zbędnych rzeczy. Każdy uczeń ma korzystać z własnych przyborów piśmienniczych, linijki, cyrkla, kalkulatora itd. Uczniowie nie mogą pożyczać przyborów. Jeżeli szkoła zdecyduje o zapewnieniu np. przyborów piśmienniczych albo kalkulatorów rezerwowych dla uczniów, konieczna jest ich dezynfekcja.

Matura próbna 2021: Matematyka [POZIOM ROZSZERZONY] ODPOWIEDZI CKE:

Próbne egzaminy obejmą wszystkie przedmioty maturalne. Dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Marcin Smolik wskazuje, że próbne egzaminy maturalne powinny być przeprowadzone wyłącznie w celu informacyjnym (tj. dania uczniom szansy pracy z arkuszem egzaminacyjnym w czasie przeznaczonym na rozwiązanie zadań na egzaminie) oraz diagnostycznym (tj. zidentyfikowania wiadomości i umiejętności, które dany uczeń opanował już w stopniu zadowalającym, oraz wiadomości i umiejętności, które wymagają jeszcze doskonalenia).

- Centralna Komisja Egzaminacyjna za nieuzasadnione uważa wystawianie ocen cząstkowych na podstawie uzyskanych przez danego ucznia wyników testu diagnostycznego z poszczególnych przedmiotów - podkreślił Smolik. Egzaminy maturalne w obecnym roku szkolnym mają być przeprowadzone w terminie głównym od 4 do 20 maja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany