Premiera Stranger Things 4 w Krakowie. Tajemnicze iluminacje na Wawelu

i

Autor: PAP / Łukasz Gągulski Netflix promował premierę nowego sezonu "Stranger Things" pokazem iluminacji na Wawelu.

Premiera "Stranger Things 4" w Krakowie. Tajemnicze iluminacje na Wawelu [ZDJĘCIA]

2022-05-27 11:46

Fani "Stranger Things" byli zachwyceni! Z okazji premiery (27 maja) czwartego sezonu swojego hitu, Netflix zorganizował w Krakowie niezwykły pokaz iluminacji, nawiązujących do fabuły serialu. Obrazom towarzyszyła muzyka, do zgromadzonych przemówił też jeden z bohaterów "Stranger Things". Zobaczcie, jak wyglądała promocja przeboju Netfliksa w Krakowie!

Premiera "Stranger Things 4" w Krakowie. Tajemnicze iluminacje na Wawelu

Z okazji piątkowej (27 maja) premiery czwartego sezonu "Stranger Things", Netflix przygotował niespodziankę dla fanów produkcji. Wieczorem w czwartek (26 maja) w Krakowie odbył się pokaz iluminacji, nawiązujących do fabuły serialu. Zgromadzeni nad Wisłą krakowianie i turyści mogli podziwiać obrazy związane ze "Stranger Things", a niektórzy z nich snuli domysły na temat fabuły kolejnych epizodów produkcji. Z tym może być jednak problem, ponieważ twórcy zapowiedzieli, że czwarty sezon będzie najbardziej skomplikowany pod względem fabularnym, spośród wszystkich, dotychczasowych części "Stranger Things". Iluminacja została wyświetlona na murach Zamku Królewskiego na Wawelu, a obrazom towarzyszyła muzyka z serialu.

W pewnym momencie można też było usłyszeć głos Dustina Hendersona, czyli jednego z bohaterów "Stranger Things". Kraków został wyróżniony przez Netfliksa, ponieważ był jednym z dwudziestych miast świata, w których promowano czwarty sezon produkcji.

PRZECZYTAJ: Rumunka będzie siedzieć za oszustwo przy zakupie konfitur. Sklepikarze z Krakowa odetchną z ulgą

Czwarta odsłona "Stranger Things" składa się z dziewięciu odcinków. Siedem z nich można oglądać od piątku (27 maja), natomiast dwa końcowe epizody zostaną udostępnione 1 lipca. Poniżej zdjęcia z promocji czwartego sezonu "Stranger Things" w Krakowie.

ZOBACZ: Wyścig kolarski w Małopolsce. Utrudnienia potrwają przez trzy dni

Sonda
Czekasz na 4. sezon Stranger Things?
Wjechał na przejazd kolejowy mimo opuszczonych rogatek
Nasi Partnerzy polecają