Przejęli POTĘŻNE ilości narkotyków! BRAWUROWA akcja krakowskich policjantów!

2021-01-21 9:41 ON
policja
Autor: KR

Krakowscy policjanci zatrzymali trzydziestolatka, u którego zabezpieczyli 274 tabletki ecstasy, pewne ilości amfetaminy oraz haszyszu. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków i przygotowania do wprowadzenia ich do obrotu. Grozi mu do 10 lat więzienia. Został objęty przez prokuratora policyjnym nadzorem.

W poniedziałek, 18 stycznia, na terenie gminy Krzeszowice kryminalni wspólnie z policjantami Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Krakowie podjęli interwencję wobec mężczyzny siedzącego w zaparkowanym bmw. Trzydziestolatek, według ich ustaleń, miał posiadać narkotyki.

Czytaj też: Prezydent Krakowa OSTRO do premiera! Majchrowski nie zgadza się na centralizację szpitali

Kiedy mężczyzna z powiatu chrzanowskiego został wezwany przez policjantów do wydania rzeczy pochodzących z przestępstwa, wówczas z leżącego na tylnym siedzeniu plecaka wyjął woreczek strunowy, przyznając, że znajduje się w nim haszysz. Policjanci szybko potwierdzili testerem, że jest to ten rodzaj narkotyku. Trzydziestolatek został zatrzymany.

Czytaj też: Wykładowcy udają studentów, by złapać ściągających. Wydało się przez wpadkę profesora! Totalna kompromitacja

Policjanci w trakcie dalszych czynności udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny, gdzie natrafili na kolejne partie narkotyków, zabezpieczając 274 sztuki różnokolorowych tabletek ecstasy, pewne ilości amfetaminy oraz haszyszu, a także wagę dilerską. Stróże prawa zabezpieczyli u mężczyzny również kilka tysięcy złotych, które najprawdopodobniej pochodziły z handlu narkotykami. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie.

Czytaj też: Tajemnicza śmierć kucharza z Krakowa w Afryce. ŁZY MATKI! Sprowadzenie ciała do Polski kosztuje fortunę

We wtorek, 19 stycznia, w prokuraturze, trzydziestolatek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków i przygotowania do wprowadzenia ich do obrotu. Prokurator wobec podejrzanego zastosował środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego, dozoru policji oraz zakazu opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat więzienia.

Czy w Krakowie wprowadzą bilety przystankowe?