W TYCH POWIATACH w woj. łódzkim NIE MA koronawirusa!

2020-04-09 8:50 BE
Koronawirus: Kleszczów dał ponad 2 miliony na łódzkie szpitale
Autor: Pixabay/ geralt Koronawirus: Kleszczów dał ponad 2 miliony na łódzkie szpitale

Na tę chwilę (9 kwietnia 2020, godz. 8:50) w województwie łódzkim, testem laboratoryjnym, potwierdzono 400 przypadków zakażenia koronawirusem. 53 osoby wyzdrowiały, niestety 5 osób poniosło śmierć. Najwięcej osób z COVID-19, bo aż 123, jest w powiecie Łódź. Wciąż są jednak takie powiaty, w których dotychczas nie potwierdzono zarażenia koronawirusem u ani jednej osoby.

Tylko wczoraj (8 kwietnia) ministerstwo zdrowia poinformowało o 42 nowych zakażeniach w woj. łódzkim. Tym samym liczba osób z COVID-19 wzrosła w naszym regionie do 400. Objętych kwarantanną jest 3525 osób, a nadzorem epidemiologicznym: 1577 osób. 50. pacjentów z podejrzeniem koronawirusa jest hospitalizowanych.

W województwie łódzkim, do tej pory, wyzdrowiały 53 osoby. Pomimo dużej liczby zachorowań w regionie, wciąż są miejsca, w których nie potwierdzono zakażeń koronawirusem. To dwa powiaty z dwudziestu czterech wchodzących w skład naszego regionu: wieluński oraz pajęczański.

SPRAWDŹ: Gdzie kupić Super Express w trakcie kwarantanny?

<iframe src="https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1FVe-sZM-mRrWd2IjN-xbVDDKgs00oqgR" width="640" height="480"></iframe>
Posłuchaj, jak dbać o dłonie w obliczu koronawirusa. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Więcej na temat koronawirusa w Łodzi i regionie:

Hotplota dla Super Raport: Gwiazdy podczas kwarantanny

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.