Barry pilnie szuka nowego domu! Każda chwila z człowiekiem daje mu dużo szczęścia.

2021-04-14 11:21 LP Ewa Ruszkiewicz
Barry szuka domu
Autor: Schronisko w Gaju Barry szuka domu

Chociaż Barry wygląda jak miś - to pies z krwi i kości. Na dodatek uwielbia pieszczoty i kocha ludzi! Teraz czeka na nowy dom! Ma chory kręgosłup i pobyt w schronisku to dla niego koszmar.

Barry ma 10 lat. Jednak w jego przypadku - wiek to tylko liczby. Ma jeszcze mnóstwo energii na długie spacery i zabawy. Trafił do Schroniska  w Gaju po interwencji w lutym. Prawdopodobnie sanitariusze uratowali go w ostatniej chwili. Poprzedni właściciel zupełnie go zaniedbał. - Psiaka znaleźliśmy zagłodzonego, pośród odchodów oraz z milionami pcheł na grzbiecie - mówią wolontariusze ze Schroniska. Miał spuszczoną głowę i niewiarygodnie smutne oczy. Wyglądał niemalże jak psi szkielet. Na szczęście teraz jest kompletnie nie do poznania. W schronisku doszedł do zdrowia i cieszy się życiem. Każda chwila z człowiekiem daje mu dużo szczęścia. Barry to duży miś, który uwielbia pieszczoty i kocha ludzi. Doskonale dogaduje się również ze wszystkimi psami. - Warto podkreślić, że jest bardzo czysty - zachwalają zwierzaka jego opiekunowie. Piesek szuka domu bez schodów. Wszystko dlatego, że zwierzę ma problemy z kręgosłupem i tylnim kolanem. Niestety ma problemy ze wstawaniem. 

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla zwierząt w Gaju - nr tel. 530 707 636. 

Bajkowy audiobook na dzień kota
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE