Gniezno: 44-latka jechała POD PRĄD i spowodowała wypadek! Wcześniej piła alkohol

2021-02-24 12:57 bm
Gniezno: 44-latka jechała POD PRĄD i spowodowała wypadek! Wcześniej piła alkohol
Autor: KPP Gniezno Gniezno: 44-latka jechała POD PRĄD i spowodowała wypadek! Wcześniej piła alkohol

Niebezpieczne zdarzenie na ulicach Gniezna. 44-latka spowodowała wypadek samochodowy. Kobieta trafiła do szpitala. Okazało się, że była pijana. Więcej o zdarzeniach na ulicach pierwszej stolicy Polski piszemy w poniższym artykule.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w niedzielę (21 lutego) na ul. Poznańskiej w Gnieźnie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierująca mazdą 44-letnia gnieźnianka, jadąc ul. Poznańską pod prąd od ulicy Łaskiego w kierunku ulicy Kostrzewskiego zderzyła się czołowo z prawidłowo jadącym BMW, którego kierująca 52-letnia gnieźnianka jechała w kierunku Bydgoszczy.

- W wyniku zderzenia mazda przemieściła się na pas zieleni. Na miejscu czynności wykonywali policjanci wydziału ruchu drogowego, którzy wyczuli wyraźną woń alkoholu od kierującej mazdą - informują policjanci.

Z uwagi na brak możliwości poddania badaniu trzeźwości, po przewiezieniu z obrażeniami ciała (których doznała podczas wypadku) do szpitala od 44-latki pobrano krew do badań, kierująca BMW była trzeźwa.

Pijana 39-latka pędziła 170km/h, wyprzedziła nieoznakowany radiowóz
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE