Gniezno: Kurier ZGUBIŁ paczkę! Odnalazła ją 24-latka i... Nie uwierzycie!

2020-07-10 16:35 Maciej Brzeziński
Gniezno: Kurier ZGUBIŁ paczkę! Odnalazła ją 24-latka i... Nie uwierzycie!
Autor: KPP Gniezno

Każdego dnia kurierzy mają do dostarczenia setki paczek. Bardzo często robią to w pośpiechu, co może skutkować zgubieniem przesyłki. Tak też stało się w Gnieźnie. Jeden z kurierów zgubił paczkę, którą odnalazła 24-letnia kobieta. Nie uwierzycie, co z nią zrobiła!

Zdarzenie miało miejsce w środę (24 czerwca) w centrum handlowym przy ulicy Pałuckiej w Gnieźnie. Kurier, który dostarczał przesyłki do jednego ze sklepów zgubił paczkę. Według ustaleń wypadała mu ona z wózka. Wszystko działo się na oczach 24-latki.

- Przechodząca obok kobieta widząc sytuację podniosła ją w pośpiechu, a następnie udała się do samochodu. Jak się okazało, w paczce była biżuteria o wartości prawie 4300 zł, która miała być dostarczona do jednego ze sklepów - relacjonują gnieźnieńscy policjanci.

Zuchwała kradzież nowoczesnych rowerów. Wszystko nagrały kamery

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kurier powiadomił o tym fakcie policję, która rozpoczęła poszukiwania. Szybko ustalono, że paczka znalazła się w posiadaniu 24-letniej mieszkanki gminy Rogowo. Kobieta usłyszała zarzut kradzieży, za co grozi jej do 5 lat więzienia.