Spod płaszcza wyciąga PENISA i NÓŻ! Zboczeniec grasuje w Poznaniu?

2021-01-26 13:07 bm
Spod płaszcza wyciąga PENISA i NÓŻ! Zboczeniec grasuje w Poznaniu?
Autor: Shutterstock/pixabay.com Spod płaszcza wyciąga PENISA i NÓŻ! Zboczeniec grasuje w Poznaniu?

Otrzymujemy niepokojące sygnały, że w Lasku Marcelińskim w Poznaniu grasuje zboczeniec. Mężczyzna obnaża się przed kobietami i grozi im nożem. Mieszkańcy są przerażeni. Co na to policja?

Mieszkańcy Poznania informują na facebookowych grupach o przerażających zdarzeniach w Lasku Marcelińskim. Można tam spotkać mężczyznę, który napastuje kobiety.

- Podczas spaceru w lasku marcelińskim jedna pani została zaczepiona przez nagiego mężczyznę przykrytego tylko płaszczem z nożem w ręku - czytamy na grupie zrzeszającej sympatyków Lasku Marcelińskiego.

Kobieta uciekła z miejsca zdarzenia. W komentarzach można przeczytać, że takich sytuacji było więcej. Mężczyzna ubrany w płaszcz chowa się między drzewami, obserwuje kobiety i w pewnym momencie podchodzi do nich, aby pokazać swoje przyrodzenie.

Okazuje się, że policja do tej pory nie otrzymała oficjalnego zgłoszenia w tej sprawie.

- Oczywiście będziemy to sprawdzać, ale mamy wrażenie, że ludzie zaczęli myśleć, że jeśli napiszą o czymś na Facebooku to policja sama się czymś zajmie. Prosimy jednak o zgłaszanie takich incydentów do nas - przekazał mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy Wielkopolskiej Policji w rozmowie z portalem epoznan.pl.

Ciągnął za włosy na przystanku i chciał ją zmusić do SEKSU! 60-letni zboczeniec z Poznania złapany