Te słodkie kotki i pieski potrzebują pomocy. Zobacz, jak można im pomóc [ZDJĘCIA]

2020-12-05 18:00 bm
Te słodkie kotki i pieski potrzebują pomocy. Zobacz, jak można im pomóc
Autor: Fundacja Schoronisko dla Zwierząt w Gaju Te słodkie kotki i pieski potrzebują pomocy. Zobacz, jak można im pomóc

Urocze kotki i pieski mogą poprawić samopoczucie każdemu z nas. Okazuje się, że wiele z tych zwierząt bardzo często potrzebuje pomocy. Fundacja Schronisko dla Zwierząt w Gaju, która prowadzi schronisko w Śremie zbiera datki na pomoc dla tych słodkich maluchów. Każdy może pomóc.

Fundacja Schronisko dla Zwierząt w Gaju prowadzi schronisko w Śremie w województwie wielkopolskim. Rocznie trafia około 600 psów i kotów. Wiele z nich wymaga specjalistycznej opieki weterynaryjnej i drogich zabiegów.

- Oprócz zabiegów planowanych w gabinecie odbywają się również zabiegi nieplanowane, ratujące życie zwierząt. Aby stać się bardziej samowystarczalni zakupiliśmy przy pomocy darczyńców aparat USG, gabinet posiada również własny aparat rentgenowski - informują przedstawiciele fundacji.

Samo utrzymanie gabinetu weterynaryjnego to koszt rzędu 350 tys. rocznie.

- Pochłania on znaczną cześć naszego budżetu. Wielokrotnie zwracaliśmy się do Was z prośbą o zakup niezbędnych materiałów dla funkcjonowania gabinetu. Teraz ośmielamy się prosić o pomoc finansową w zakupie leków, oraz suplementów diety - dodają.

W schronisku znajduje się wiele słodkich kotków i piesków. To właśnie im można pomóc. Wystarczy kliknąć TUTAJ lub TUTAJ. Zwierzątka można obejrzeć w naszej galerii:

Pies do zadań specjalnych tarnogórskiej policji