Załadował opla tak, że nie mógł zmieniać biegów! Dostał MANDAT

2020-09-15 13:46 Ewa Ruszkiewicz
Więcej niż jeden mandat w kilka minut? Rusza wielka akcja policji pod nazwą ROAD SAFETY DAYS
Autor: pexels.com/ zdjęcie ilustracyjne Więcej niż jeden mandat w kilka minut? Rusza wielka akcja policji pod nazwą ROAD SAFETY DAYS

Co można zmieścić w oplu? Jeden z kierowców z powiatu średzkiego udowodnił, że… wiele! Jak poinformowali policjanci ze Środy Wielkopolskiej mundurowi z grupy SPEED trafili na kierowcę, który zapakował swoją astrę nie tylko po sam sufit, ale i po boki… meblami.

Tym razem policjanci ze średzkiej grupy SPEED trafili na kierowcę, który zapakował swoją astrę nie tylko po sam sufit, ale i po boki. Mężczyzna przewoził… szafki. - Meble zajmowały dokładnie każą przestrzeń opla.  Przedmioty te nie były w żaden sposób zabezpieczone przed przemieszczaniem się, zasłaniający widok kierowcy na przedpole jazdy, uniemożliwiały zmianę biegów - opisują policjanci.

Takie auto to nie tylko niebezpieczeństwo dla innych uczestników ruchu, ale również dla samego kierowcy - przestrzegają mundurowi i przypominają, że przedmioty potrafią zachowywać się jak pocisk. Przy jakimkolwiek zderzeniu pojazdów kierowca nie ma szans, by wyjść z opresji cało. W najlepszym wypadku grożą mu ciężkie obrażenia ciała.

Express Biedrzyckiej - Agnieszka Dziemianowicz-Bąk: Hołownia nie ma wiele wspólnego z prawami człowieka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.