Zwłoki bez głowy ujawnili w jej mieszkaniu. Makabryczne odkrycie w Wielkopolsce

i

Autor: Shutterstock Zwłoki bez głowy ujawnili w jej mieszkaniu. Makabryczne odkrycie w Wielkopolsce

Horror!

Makabryczne odkrycie w mieszkaniu emerytki. "Głowa była oddzielona od reszty ciała". Co tam się stało?!

2022-11-30 10:39

Policja i prokuratura z Poznania wyjaśnia, co wydarzyło się w mieszkaniu 71-letniej emerytki pod Poznaniem. Kobieta została odnaleziona bez głowy! - Czekamy na opinię biegłych ekspertów - mówi Super Expressowi mł. asp Marta Mróz z poznańskiej policji.

Mieszkańcy małego Lusowa pod Poznaniem zaniepokoili się, że od jakiegoś czasu nie widują swojej sąsiadki, 71-letniej emerytki. Najpierw zadzwonili po straż gminną, ale gdy zagadka zniknięcia kobiety dalej pozostawała bez rozwiązania, zaalarmowano straż pożarną i policję. - Siłowo weszliśmy do mieszkania - mówi mł. asp. Marta Mróz. To, co mundurowi i strażacy zastali na miejscu, przeraża. W środku odnaleźli bowiem… kobietę bez głowy.

- Głowa była oddzielona od reszty ciała - wyjaśnia policjantka. Obrażenia ciała były bardzo poważne. - Aby ustalić okoliczności zdarzenia, konieczna będzie dokładana analiza biegłych. Ciało zostało zabezpieczone do badań - dodaje mł. asp. Marta Mróz.

Lusowo pod Poznaniem. Zwłoki bez głowy ujawnione, społeczność w szoku

Sąsiedzi małej podpoznańskiej miejscowości są przerażeni. - Oby jak najszybciej policjanci znaleźli odpowiedź na pytanie, co wydarzyło się w tym mieszkaniu - mówią mieszkańcy Lusowa, z którymi rozmawiała nasza reporterka. Do tematu będziemy wracać w wielkopolskim oddziale "Super Expressu". Rodzinie i bliskim ofiary składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?
Zwłoki zawinięte w dywan w aucie! Właściciel pojazdu popełnił samobójstwo

Mordował dla pieniędzy, nie miał litości nawet dla kobiet w ciąży.

Posłuchaj historii Henryka Morusia, jednego z najokrutniejszych polskich zabójców!

Listen to "Henryk Moruś - Bestia z Sulejowa. ZŁO-Zbrodnia, Łowca, Ofiara" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają