Napad na hotel w Krośnie. STERRORYZOWAŁ recepcjonistkę, UKRADŁ pieniądze

2020-02-13 11:54 mt
Napad na hotel w Krośnie. STERRORYZOWAŁ recepcjonistkę, UKRADŁ pieniądze
Autor: pixabay.com/4711018

Podkarpacie. Napad na hotel w Krośnie. Zamaskowany mężczyzna w środku nocy sterroryzował recepcjonistkę i ukradł pieniądze – kilkaset złotych. Szybko okazało się, że na sumieniu ma znacznie więcej. 40-latek trafił za kraty.

Do napadu na hotel w Krośnie doszło w minioną środę, około 2.00 w nocy. Mężczyzna sterroryzował recepcjonistkę i ukradł pieniądze. Był zamaskowany, w ręku miał przedmiot przypominający broń. Jego łupem padło kilkaset złotych.

Napad postawił na nogi funkcjonariuszy krośnieńskiej policji. Mundurowi wpadli na trop 40-letniego mężczyzny, ale ten skutecznie ukrywał się przez kilka dni. W niedzielne popołudnie został zatrzymany w jednym z mieszkań na terenie miasta.

40-latek ma spore kłopoty, bo okazało się, że napad na hotel to nie wszystko, co ma na sumieniu. Policjanci podejrzewają go też o włamania do placówek handlowych przy ul. Pużaka i Kisielewskiego, do jakich doszło w ostatnim czasie. – Funkcjonariusze odnaleźli mieszkanie, w którym znajdowały się przedmioty mogące być przestępczym łupem z okradzionych placówek handlowych – informują mundurowi.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Decyzją Sądu Rejonowego w Krośnie najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, gdzie poczeka na proces.