Udusiła Hanię

i

Autor: Shutterstock, archiwum prywatne Udusiła Hanię

Wstrząsające zabójstwo dziecka!

Bytom. Dolores S. miała zabić dwuletnią Hanię. "Taka drobna kruszynka"

2022-12-05 10:30

Dolores S. (23 l.) z Bytomia jest podejrzewana o zabójstwo swojej córki - ponad dwuletniej Hani. Kobieta miała udusić córeczkę. Taka była wstępna opinia biegłego patomorfologa. Obecnie 23-latka przebywa w areszcie, gdzie trafiła na trzy miesiące. Śmierć dziewczynki wstrząsnęła znajomymi Dolores.

Bytom. Zabójstwo dwuletniej Hani. Zarzuty dla 23-letniej matki, Dolores S.

Dramat wydarzył się w czwartek, 1 grudnia. Policjanci z Bytomia otrzymali informację z WCPR dotyczące śmierci dziecka w dzielnicy Miechowice. - Na miejsce niezwłocznie udali się policjanci, jednak pomimo podjętej akcji reanimacyjnej przez mundurowych i załogę pogotowia ratunkowego, 2-letnia dziewczynka nie odzyskała funkcji życiowych - informowała policja z Bytomia. W sprawie zatrzymano 23-letnią kobietę, Dolores S. Sprawę przejęła prokuratura.

- W piątek zostały wykonane czynności procesowe. 23-letnia kobieta usłyszała zarzut zabójstwa, polegający na pozbawieniu życia dziecka poprzez uduszenie. Podczas przesłuchania nie ustosunkowała się do tego, jednak podczas posiedzenia aresztowego przyznała się do popełnienia czynu - mówi Marek Furdzik, prokurator rejonowy z Bytomia. Dolores S. została aresztowana na trzy miesiące. Prokuratura nie dysponuje jeszcze wynikami sekcji zwłok. To one powiedzą, w jaki sposób doszło do śmierci dziecka.

Mieszkańcy Bytomia i znajomi Dolores S. są wstrząśnięci zbrodnią. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo postów i komentarzy po śmierci niespełna trzyletniej Hani. - Haniu! Aniołku mój tak bardzo mi przykro. Nigdy Cię nie zapomnimy. Przepraszam Cię! - napisała na Facebooku pani Roksana, przyszywana ciocia dziewczynki.

- Boże Święty... Serce się łamie na pół. Znałem tą dziewczynkę. Parę razy miałem z nią styczność. Hania była wyjątkowa. Taka drobna kruszynka, grzeczna, wyjątkowa... Nie wiem co napisać, bo brak mi słów. Nie mogę w to uwierzyć... Spoczywaj w pokoju Haniu... Żegnaj Aniołku... - napisał pan Wojciech.

Wybuch gazu w Ustroniu. Nie żyją dwie osoby
Sonda
Czy za zabójstwo dziecka powinna być kara śmierci?

Śmiercią małej Madzi żyła cała Polska. Co dziś dzieje się z jej matką?

Sprawdziliśmy! Włącz podcast i posłuchaj.

Listen to "Co dzieje się dziś z matką zabitej małej Madzi z Sosnowca? Sprawdziliśmy! ZBRODNIARZ I KARA" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany