Śmigłowiec medyczny, karetka

i

Autor: Shutterstock Śmigłowiec medyczny, karetka

Potworna tragedia

Dramat w Jastrzębiu-Zdroju. 4-letni chłopiec zachłysnął się i zmarł

Do potwornej tragedii doszło w Jastrzębiu-Zdroju. We wtorek, 11 października, tuż po godzinie 20, ratownicy zostali wezwani do 4-letniego chłopca. Dziecko przestało oddychać. Niestety mimo błyskawicznej reakcji ratowników i długiej reanimacji, chłopczyk zmarł. Prokuratura odstąpiła od czynności śledczych w tej sprawie.

Koszmar w Jastrzębiu-Zdroju. Maleńki chłopczyk zachłysnął się i zmarł

Do niewyobrażalnej tragedii doszło we wtorek, 11 października, w jednym z mieszkań w Jastrzębiu-Zdroju. Ratownicy zostali wezwani do 4-letniego chłopca, który około godziny 20 przestał oddychać. Na miejsce skierowano zarówno karetkę, jak i śmigłowiec. Niestety, mimo wysiłku ratowników, chłopczyk zmarł.

Jak informuje dziennikzachodni.pl, policja prowadziła czynności wraz z prokuratorem, który ostatecznie zdecydował o odstąpieniu od czynności śledczych, uznając tę tragedię za nieszczęśliwy wypadek.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, chłopczyk zmarł w wyniku zachłyśnięcia. Dziecko chorowało przewlekle, jednak nie ma jednoznacznej odpowiedzi, czy choroba mogła się przyczynić do zgonu 4-latka.

Sonda
Czy byłeś kiedyś w sytuacji, że musiałeś kogoś ratować próbując go reanimować?
Dudek: "Rządowi sprawa cen węgla wyrwała się spod kontroli" [Express Biedrzyckiej]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany