Lucrecja zaginęła ponad miesiąc temu! Babcia w rozpaczy, potrzebna pomoc

2021-09-21 9:46
Lucrecja Gembalczyk
Autor: Policja Żory Lucrecja Gembalczyk zaginęła 2 sierpnia

Lucrecja Gembalczyk za niespełna miesiąc skończy 16 lat. Jednak od grubo ponad miesiąca nie wiadomo, jakie są losy nastolatki z Żor. Dziewczyna zaginęła 2 sierpnia w tajemniczych okolicznościach. Nastolatka wyszła z domu swojej babci i ślad po niej zaginął. Policjanci nie ustają w poszukiwaniach, ale potrzebują pomocy internautów.

Lucrecja Gembalczyk zaginęła 2 sierpnia tego roku. Jak ustalili policjanci z Żor, nastolatka 2 sierpnia tego roku wyszła z domu babci i do tej pory nie nawiązała z nią kontaktu. Seniorka poszła na policję i złożyła zawiadomienie dotyczące zaginięcia wnuczki. Mundurowi ruszyli na poszukiwania. Niestety, choć od zaginięcie Lucrecji minął już grubo ponad miesiąc, sprawa nadal nie została rozwiązana. Nastolatka przepadła bez śladu. Mundurowi apelują o pomoc do internautów. W sieci opublikowali komunikat o zaginięciu dziewczyny. Podali jej rysopis: wiek z wyglądu 19 lat, wzrost 170 cm, szczupła budowa ciała, długie, ciemne włosy. Nastolatka ubrana była w czarną, krótką spódnicę, czarne klapki, płaszcz przeciwdeszczowy i miała ze sobą czarną torebkę. - Wszelkie informacje przyjmowane będą pod numerami telefonów: 47 85 533 37, 47 85 532 00, 47 85 532 81, 47 85 532 82, 112 lub pod adresem e-mail: kryminalny@zory.ka.policja.gov.pl - podają w komunikacie żorscy policjanci.

Zaginiona dziewczyna została zamordowana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE