Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę w Mysłowicach

i

Autor: pixabay.com

Kolejna tragedia na torach!

Mysłowice. Lokomotywa potrąciła mężczyznę siedzącego na torach

2023-01-17 8:10

Tragiczne wiadomości z Mysłowic. W poniedziałek, 16 stycznia na torowisku między ul. Żeromskiego i Krótką doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny. Jak udało nam się ustalić, siedział on na torach w momencie, gdy doszło do zdarzenia. Policja ustala tożsamość denata.

Śmiertelne potrącenie na torach w Mysłowicach

Tragedia rozegrała się w poniedziałek, 16 stycznia po godz. 14.00 na torach w Mysłowicach między ul. Żeromskiego i Krótką. Mężczyzna został potrącony przez lokomotywę. - Ustalamy tożsamość mężczyzny, na chwilę obecną jest to nieznana nam osoba. Poszkodowany poniósł śmierć na miejscu. Ze wstępnych ustaleń siedział na torowisku, natomiast nie wiemy, czy była to próba samobójcza czy mężczyzna nie potrafił się wydostać z torowiska - mówi mł.asp. Patryk Paturalski, rzecznik prasowy KMP w Mysłowicach. Policjanci prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Działania funkcjonariuszy polegają na ustaleniu okoliczności zdarzenia i tożsamości denata.

Przypomnijmy, że identyczne zdarzenie miało miejsce w niedzielę w Orzeszu. Zginął tam 22-letni mieszkaniec Bełku.

Zabójstwo w Krakowie: w zaroślach przy torach kolejowych w pobliżu ulicy Chełmońskiego znaleziono ciało 27- letniego mężczyzny
Sonda
Czy samóbójstwa w Polsce to temat tabu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany