Co za koszmar!

Nastolatki skatowały rówieśniczkę. Jedna nagrywała, druga waliła po twarzy. W tle słychać: "Nagrało się?"

Kolejne przerażające nagranie trafiło do sieci. Tym razem w Jaworznie, dziewczynki w wieku 14 i 15 lat skatowały nastolatkę. Jedna wszystkiemu się przyglądała i nagrywała, druga biła bez litości i kazała klękać dziewczynie. Cały czas ją tłukła ręką i kopała kolanem, nawet gdy dziewczyna klęczała, a z jej twarzy sączyła się krew.

Nastolatki skatowały rówieśniczkę. Wstrząsające nagranie z brutalnego ataku trafiło do sieci

Nie dalej jak wczoraj pisaliśmy o brutalnym pobiciu nastolatka z Białej Podlaskiej, a w środę, 15 marca do sieci wyciekło nagranie z brutalnego pobicia nastolatki w Jaworznie.

Sprawczyniami są dwie dziewczynki w wieku 14 i 15 lat. Jedna trzymając w ręku telefon nagrywała pobicie, druga brutalnie okłada pięściami swoją rówieśniczkę i kopię kolanem po twarzy.

"Na kolana! Klękaj, k***" słychać na nagraniu. Gdy ofiara klęka z jej twarzy sączy się krew, to jednak nie powstrzymuję przed bandyckim zachowaniem oprawczyni. Ciągnie dziewczynę za włosy, bije pięścią po twarzy, a gdy ta już klęczy wymierza jej klika kopniaków z kolana w twarz.

"Klękaj i przeproś ją, że ją obrażałaś k*** j***" - słychać na nagraniu, jak również personalia dziewczynki, do której mają być skierowane przeprosiny.

Na końcu wideo padają słowa: "NAGRANE?"

O całym zajściu wie, już jaworznicka policja.

- Do zdarzenia doszło 10 marca w centrum Jaworzna. Policja ustaliła już tożsamość dwóch osób, nieletnich sprawczyń w wieku od 14 do 15 lat. W środę, 15 marca zostało złożone zawiadomienie w tej sprawie. Pokrzywdzoną jest 16-latka. Na ten moment ze względu na prowadzone przez policję działania nie mogę udzielić więcej informacji - mówi sierżant sztabowy Justyna Wiszowaty, rzeczniczka jaworznickiej policji.

Policja zbiera materiał dowodowy m.in. w postaci monitoringu. Nie doszło jeszcze do zatrzymania sprawczyń.

Sonda
Kara za pobicie. Jaka kara powinna być za pobicie?
Eryk spoczął obok bohatera. Po dwóch tygodniach od śmierci, w miejscu śmierci chłopca wciąż pojawiają się nowe znicze
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają