Zęby

i

Autor: Pixabay/ivanovgood

SENNIK. ZĄB widziany we śnie. Co oznacza SEN O ZĘBACH? Lepiej to sprawdź!

2022-02-11 8:40

Sen o białych zębach, sen o wypadającym zębie, sen o złamanym zębie, sen o zepsutych zębach, czy ogólnie sen, w którym widzimy zęby może być dla nas nieprzyjemny. Od wieków takie mary budziły w ludziach lęk. Jednak warto sprawdzić czy słuszny. Co oznacza sen o zębach według sennika?

Sen o zębach według sennika oznacza zapowiedź ważnych wydarzeń. Nasi przodkowie interpretowali je jako sygnał zbliżającej się tragedii. Wytłumaczeniem może być fakt niedbałości o higienę i brak dostępu do dentystów. Często choroby zębów i dziąseł prowadziły do poważniejszych powikłań a nawet śmierci. Motywów sennych z udziałem zębów jest bardzo dużo, a każdy ma inne znaczenie. Co oznacza sen o zębach według współczesnego sennika?

ZOBACZ TEŻ: Amarylis. Kwiat przecudnej urody zakwitnie znów, jeśli o niego zadbasz. Sprawdź, jak to zrobić

Sennik. Co ogólnie oznacza sen o zębach?

W starożytności sen o zębach oznaczał ważne ale przykre wydarzenie. Dla wielu był symbolem śmierci. Do dziś sen o zębie wzbudza w nas niepokój. Czasami możemy go wytłumaczyć naszą obawą i strachem przed wizytą u dentysty. Jednak jeśli nasza jama ustna jest zdrowa i nic nam nie dolega sen o zębach może oznaczać brak wiary w siebie. To sygnał, ze nasza samoocena jest zaniżona i powinniśmy nad nią popracować. Sen o zębach może też odzwierciedlać nasze wewnętrzne lęki i frustracje. Znaczenie maja tu okoliczności – sennik inaczej interpretuje sen o zepsutych zębach, złamanych czy wyrwanych.

Sennik. Wypadające zęby – co oznacza sen?

Sen o wypadającym zębie oznacza utratę władzy, także w stosunku do samego siebie. Brak zaufania lub poczucia własnej wartości. Według sennika, jeśli we śnie wypada zdrowy ząb oznacza to, że nasz organizm wysyła sygnał, by zadbać o zdrowie. Wypadający chory ząb sennik tłumaczy pozytywnymi zmianami. Uda nam się poradzić z problemami, które dręczą nas od dawna. Jeśli we śnie wypadający ząb krwawi czeka nas strata emocjonalna lub finansowa.

Sennik. Złamany ząb – co oznacza sen?

Sen o złamanym zębie to niestety zła wróżba. Sennik nie ma dla nas dobrych wiadomości. Złamany ząb widziany we śnie oznacza liczne zawirowania w życiu osobistym. Taki sen może być zapowiedzią kryzysu w związku a nawet rozwodu. Przed tobą trudny czas, a to jakie decyzje podejmiesz może mieć długofalowe skutki.

Sennik. Wyrywanie zęba – co oznacza sen?

Sen o wyrywanie zęba lub nawet zębów to sygnał, że czas przyjrzeć się swoim relacjom z bliskimi. Według sennika taki sen oznacza, że w twoim otoczeniu jest osoba toksyczna nie wnosząca nic do twojego życia, a wręcz przeciwnie sprawia, że czujesz się źle. Czas to uporządkować.

Sennik. Złoty lub srebrny ząb – co oznacza sen?

Sen w którym widzimy złoty lub srebrny ząb albo nawet mnóstwo srebrnych lub złotych zębów to dobry znak! Mimo, że na jawie takie uzębienie budzi raczej drwiny to według sennika oznacza, że czeka cię powodzenie w sferze finansowej. Może to być jednorazowy zastrzyk to  zwiastun bogactwa. Srebrne żeby widziane we śnie może oznaczać wygraną w konkursie.

Sennik. Bolący ząb – co oznacza sen?

Bolący ząb to według sennika znak, że czeka cię powodzenie. Jednak jeśli we śnie jesteśmy na wizycie u dentysty oznacza to, że mamy problemy, które czas najwyższy rozwiązać. Szczególnie jeśli we śnie widzimy zabieg plombowania.

Puchatek szuka nowego domu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany