Koniec Świata według Kiepskich. Te kultowe fryzury Jolasi fani zapamiętają na zawsze

i

Autor: AKPA

Jolasia Pupcia Kiepska w nowej odsłonie. Padniecie, gdy zobaczycie, jak wygląda Anna Ilczuk ze Świata według Kiepskich

2022-05-04 19:14

"Świat według Kiepskich" to bez wątpienia serial kultowy. Perypetie Ferdka i jego rodziny od lat śledzą miliony Polaków. Niestety, wiele wskazuje, że 34. sezon serialu może być jego ostatnim. Jak wskazał Andrzej Grabowski w jednym z wywiadów, nie da się zastąpić zmarłych Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa - ekranowego Boczka i Paździocha. Spośród wielu aktorów grających w serialu jedną z najbardziej kolorowych postaci jest Jolasia Pupcia Kiepska, czyli Anna Ilczuk. Aktorka regularnie gra w teatrze, a w swoim najnowszym poście na Instagramie pokazała się z zupełnie innej strony. To zdecydowanie nie jest już Jolasia ze "Świata według Kiepskich".

Anna Ilczuk w nowej odsłonie. Zupełnie nie jak Jolasia Pupcia Kiepska

"Świat według Kiepskich" w listopadzie 2021 roku wrócił na antenę Polsatu po bardzo długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Stacja zdecydowała się wyemitować odcinki nagrane na początku 2020 roku, w których zdążyli zagrać nieżyjący już Dariusz Gnatowski (†59 l.) i Ryszard Kotys (†88 l.). Wszystko wyglądało, że nowy sezon kultowego serialu będzie dla stacji strzałem w dziesiątkę. Niestety, tak się nie stało, najnowsze odcinki nie zbierają dobrych recenzji wśród internautów.  Jolasię Pupcię-Kiepską z serialu "Świat według Kiepskich" znają wszyscy, nie każdy jednak wie, że w jej postać wciela się Anna Ilczuk. Aktorka do obsady serialu dołączyła dopiero po kilku sezonach, jednak niemalże z miejsca podbiła ona serca fanów i dzisiaj nikt nie wyobraża sobie perypetii rodziny Kiepskich bez jej bohaterki. Jednak Anna Ilczuk jest aktywna zawodowa także poza serialem. Regularnie grywa w teatrze, a także mogliśmy ją widzieć w roli Barbórki w filmie o Kalinie Jędrusik "Bo we mnie jest seks" oraz w serialach "Szadź 2" i "Chyłka Inwigilacja". 

Zobacz także: TANIE sukienki na komunię. Przepiękne kreacje dla kobiet już od 13 zł

Jednym ze znaków rozpoznawczych Jolasi Pupci Kiepskiej są nietypowe, bardzo oryginalne fryzury. Fryzjerzy na planie fundowali Jolasi coraz to bardziej wymyślne kompozycje na głowie, jednak sama aktorka przez lata była wierna blond włosom. Tym razem postanowiła jednak zaszaleć i na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym zdecydowanie nie przypomina swojej bohaterski ze "Świata według Kiepskich". 

- Tyle się ostatnio dzieje , że powinnam właściwie publikować po 10 postów dziennie , żeby to opowiedzieć 😂😂😂 ale zacznę od spraw bieżących - NOWA PREMIERA - NOWA JA 😝już 23.04 w @teatr_powszechny_lodz w koprodukcji z @teatr_powszechny_warszawa „Imagine” w reż. Krystiana Lupy - ogólnie … co tu kryć jak to się brzydko mówi - posrana jestem po pachy - bo to jakoś tak za szybko (...) - napisała w poście Anna Ilczuk. 

Sonda
Oglądasz nadal "Świat według Kiepskich"?

Zobacz też naszą galerię i przypomnij sobie najbardziej kultowe fryzury Jolasi ze "Świata według Kiepskich". 

Tańczące z Promocjami 05.05.22
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE