MET Gala 2022. Kreacje pełne przepychu i blasku [ZDJĘCIA]

2022-05-03 10:52
moda 2022
Autor: SHUTTERSTOCK moda 2022

Bez wątpienia MET Gala to najważniejsze wydarzenie w świecie mody. Co roku największe gwiazdy przybywają do The Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku, by zaprezentować zjawiskowe kreacje i stylizacje. Jak zawsze, także i tegoroczna MET Gala miała temat przewodni zgodnie, z którym należało przygotować swój strój. Podczas tej edycji było to "In America: An Anthology of Fashion", czyli "W Ameryce – antologia mody". Kreacje zaproszonych gwiazd miały więc nawiązywać do mody z XIX stulecia. Na gali pojawiła się między innymi Kim Kardashian, Hilary Clinton, Kate Moss czy Tommy Hilfiger wraz z żoną Dee Hilfiger.

MET Gala to modowe Oscary, to impreza, na której, jeżeli chcesz się liczyć w amerykańskim show biznesie, musisz być. Co roku przyciąga ona największe gwiazdy. MET Gala po raz pierwszy została zorganizowana w 1995 roku przez Annę Wintour, redaktor naczelną amerykańskiego "Vogue'a" Od tej pory to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie mody. Każda gala odbywa się pod tematem przewodnim, w tym roku było to "In America: An Anthology of Fashion", czyli "W Ameryce – antologia mody". Kreacje zaproszonych gwiazd miały więc nawiązywać do mody z XIX stulecia. Gwiazdy nie zawiodły i pojawiły się w oryginalnych kreacjach. 

Zobacz, kto najbardziej zachwycił. 

W tegorocznej gali wzięli także udział Tommy Hilfiger wraz z żoną Dee Hilfiger. Total looki od projektanta założyli piosenkarz Shawn Mendes oraz piosenkarz Anthony Ramos, który jest twarzą tegorocznej kampanii Make Your Move.

Tommy Hilfiger i Anthony Ramos
Autor: Materiały prasowe Tommy Hilfiger i Anthony Ramos
Shawn Mendes i Tommy Hilfiger
Autor: Materiały prasowe Shawn Mendes i Tommy Hilfiger
Anthony Ramos
Autor: Materiały prasowe Anthony Ramos
Shawn Mendes
Autor: Materiały prasowe Shawn Mendes
Tommy i Dee Hilfiger
Autor: Materiały prasowe Tommy i Dee Hilfiger
Park na Rynku Zaborowskim w Lesznie otwarty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE