Miss Polski 2023

Piękne Polki powalczą o koronę Miss Polski 2023. Na ten widok zrobi Ci się gorąco. Każda kolejna piękniejsza

2023-07-04 10:45

Już 16 lipca w amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu odbędzie się finałowa gala konkursu Miss Polski 2023. Na scenie pojawi się kilkadziesiąt przepięknych kobiet, które powalczą o tytuł tej najpiękniejszej. Każda z kobiet to chodząca elegancja i perfekcja. Sprawdź, jak prezentują się kandydatki na koronę Miss Polski 2023 i znajdź swoją faworytkę.

Kandydatki na koronę Miss Polskie 2023. Zmysłowe kobiety na zdjęciach 

Wiele dziewczynek marzy u tytule Miss. Te kobiety być może już niebawem spełnią to marzenie. Już 16 lipca w amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu odbędzie się finałowa gala konkursu Miss Polski 2023! Na scenie zaprezentują się 32 reprezentantki wszystkich województw! Która z nich otrzyma koronę z rąk Aleksandry Klepaczki – Miss Polski 2022? Sprawdź galerię i wybierz swoją faworytkę. 

Partnerem Głównym wydarzenia jest Województwo Małopolskie, a Gospodarzem Miasto Nowy Sącz. A tymczasem prezentujemy zdjęcia z oficjalnej sesji finalistek, które obyły się w Fabryczna Studio w Łodzi. Finalistki stanęły przed obiektywem Fiorki, która doskonale potrafi uchwycić naturalne piękno. O makijaże  kandydatek zadbali wizażyści marki NAM Cosmetics, a o włosy – styliści fryzur REF Stockholm. Dziewczyny zaprezentowały się w kolekcji LOU Womens Fashion, a o dodatki zadbała marka Jubiler Schubert.

Zobacz także: Ten zapach skojarzy Ci się z operą i latem w Paryżu. Legendarne perfumy w promocji Rossmanna za mniej niż 100 zł. Spryskaj się nimi, a przeniesiesz się w magiczny świat paryskiej bohemy

„W pogoni za wiosną". Koncert jubileuszowy Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk"
Nasi Partnerzy polecają