Sposób na pachnące pranie. Ubrania będą świeże, jak nigdy dotąd

i

Autor: Shutterstock Sposób na pachnące pranie. Ubrania będą świeże, jak nigdy dotąd

Sposoby na pranie

Jak prać ubrania w pralce, by się nie niszczyły? Postaw na rozwiązanie od fryzjerów!

2022-10-15 6:21

Podczas każdego prania ubrania ulegają niszczącemu działaniu siły tarcia, co skutkuje m.in. utratą kształtu i koloru czy zmechaceniem. Aby zapobiec uszkodzeniu tkanin, Woolite stworzył serię płynów do prania Keratin Therapy wzbogaconych keratyną. Formuła z dodatkiem składnika znanego dotychczas głównie z salonów fryzjerskich i kosmetyków do włosów, skutecznie chroni i wygładza włókna. Dzięki temu możemy dłużej cieszyć się naszymi ulubionymi ubraniami.

Ochrona ubrań przed siłą tarcia

Osoby świadome negatywnego wpływu prania na odzież, często starają się chronić tkaniny poprzez wybór delikatnego programu z krótkim cyklem i niską temperaturą. W rzeczywistości największe szkody wyrządza siła tarcia podczas wirowania w pralce.

Włókna ubrań wirujących w bębnie pralki pocierają się, co prowadzi do ich uszkodzeń. Po pewnym czasie zauważamy utratę koloru i kształtu, a nawet mechacenie. Aby zapobiec temu problemowi, stworzyliśmy serię Woolite Keratin Therapy, czyli pierwsze płyny do prania wzbogacone o keratynę. Składnik jest dobrze znany w branży kosmetycznej, ale my zastosowaliśmy go w innowacyjny sposób, uzyskując formułę o zbawiennym wpływie na tkaniny – tłumaczy Michał Medowski, dyrektor marketingu na Polskę i Europę Wschodnią, Reckitt Benckiser.

Produkty z serii Woolite Keratin Therapy usuwają plamy i inne zanieczyszczenia, a jednocześnie pomagają zabezpieczyć włókna w trakcie prania.

Woolite Keratin Therapy do każdego prania

Produkty Woolite z Keratyną dostępne są w postaci płynów, a także w formie poręcznych kapsułek do prania. W zależności od barwy ubrań, można wybrać spośród kilku wariantów: Woolite Dark przeznaczony do tkanin w ciemnych kolorach i jeansów, Woolite Mix Colors odpowiedni dla kolorowej odzieży oraz Woolite Whites pielęgnujący białe ubrania. Dla delikatniejszych tkanin powstał Woolite Pro Care z dodatkową dawką keratyny oraz Woolite Delicate, przeznaczony m.in. do prania wełny. Unikalne formuły produktów utrzymują intensywność barw ubrań oraz zapobiegają farbowaniu. Płyny i kapsułki skutecznie działają także w zimnej wodzie. Produkty z tej serii wyróżnia również wyjątkowy design – złote butelki przyciągają wzrok na sklepowej półce i przekonują o wysokiej jakości.

Zobacz także: Jesienna moda dla znaków zodiaku. Horoskop wskaże, jak ubierać się zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. Uwolnij dobrą energię i przyciągnij szczęście

Wprowadzeniu na rynek nowej serii produktów towarzyszy pierwsza od 5 lat telewizyjna kampania reklamowa Woolite. Do końca roku emitowane będą spoty, które uwrażliwią konsumentów na problem niszczącej siły tarcia podczas prania.

Konsumenci są już w pewnym stopniu wyczuleni na ryzyko związane z niszczeniem ubrań podczas prania. Coraz bardziej zależy nam, aby nasze ubrania wyglądały jak nowe jak najdłużej, a jednocześnie rośnie świadomość w obszarze tkanin i ich właściwości. W ostatnich latach sporo mówiło się np. o konieczności prania w niskich temperaturach. Jako pierwsi zwracamy uwagę, że to nie rozwiązuje problemu – musimy nie tylko niwelować czynniki o negatywnym wpływie, lecz także aktywnie pielęgnować tkaniny. Takie właściwości ma aktywna formuła, która chroni ubrania przed zniszczeniem. Nasza nowa kampania reklamowa – wielki powrót Woolite do telewizji po 5 latach – ma na celu zwiększenie świadomości na ten temat w naszej grupie docelowej – komentuje tłumaczy Michał Medowski, dyrektor marketingu na Polskę i Europę Wschodnią, Reckitt Benckiser.

Źródło: materiały prasowe

Woolite Keratin Therapy

i

Autor: Materiały prasowe Woolite Keratin Therapy
Tańczące z promocjami 13.10.22
Nasi Partnerzy polecają