Kosmici nie mogą się do nas dodzwonić od 400 dni!

i

Autor: SHUTTERSTOCK Kosmici nie mogą się do nas dodzwonić od 400 dni!

Masz taką grupę krwi? Naukowcy uważają, że pochodzi od kosmitów. Anielski pierwiastek w grupie krwi

2022-12-25 8:37

Grupa krwi to jeden z najważniejszych elementów naszego zdrowia. Poza znacznikiem A, B, AB i 0 każdy z nas posiada wskaźnik RH, może od być dodatni albo ujemny. Osoby posiadające grupę krwi RH + należą do 85 proc. populacji, grupa RH - jest o wiele rzadsza, a naukowcy nie są pewni w jaki sposób powstała i po co. Pojawiło się wiele teorii, że grupa ta pochodzi od kosmitów.

Tajemnicza RH-. Ta krew pochodzi od kosmitów? 

U ludzi występują cztery podstawowe grupy krwi - A, B, AB, O. Klasyfikacja ta pochodzi od białek występujących na powierzchni komórek. Są one  zaprojektowane do zwalczania bakterii i wirusów, osoby, z grupą krwi RH - nie posiadają owych białek. Naukowcy nie są pewni dlaczego powstała taka grupy krwi i jaki był tego cel. Pewny jest natomiast fakt, że RH - występuje bardzo rzadko, szacuje się, że posiada go około 10 proc. populacji i pojawiła się stosunkowo niedawno, około 35 tys. lat temu. Co ciekawe, grupa ta "odpycha" się z grupą RH +. U kobiet w ciąży, których dziecko ma inny wskaźnik niż matka może dojść do konfliktu serologicznego. Jeżeli krew dziecka dostanie się do organizmu matki ten może zacząć traktować płód jako ciało obce.

Zobacz także: Horoskop na 2023 rok. Ten znak zodiaku w nadchodzącym roku będzie pławił się w luksusach. Dostatek spłynie jak manna z nieba. Będzie żył jak w bajce

Naukowcy nie widzą skąd wzięła się grupa RH -, stąd też pojawiło się wiele teorii spiskowych. Ich zwolennicy uważają, że grupa ta pochodzi z kosmosu. W dalekiej przeszłości ziemię mieli odwiedzić kosmici i nauczyć ludzkość technologii, w ten sposób miały powstać egipskie piramidy czy Stonehenge. W wyniku zmieszanie genów ludzkich i kosmitów doszło do powstania  grupy RH -. Krew ta była odkrywana między innymi w grobowcach faraonów, a zdaniem niektórych miał mieć ją także Jezus Chrystus. 

Krzysztof Jackowski mówi o polityce w Polsce w roku 2023 roku
Nasi Partnerzy polecają