Kim naprawdę jest Mamaginekolog czyli Nicole Sochacki - Wójcicka

2021-10-28 17:14
Nicole Sochacki-Wójcicka - oto najsłynniejszy ginekolog na... Instagramie! Poznajcie mamęginekolog
Autor: Instagram

Mogłoby się wydawać, że na Instagramie królują tylko blogerki modowe, urodowe oraz trenerki fitness. Nic bardziej mylnego! Instagram podbiła ostatnio... osoba podająca się za ginekologa! To Nicole Sochacki-Wójcicka, znana jako mamaginekolog, która ma ponad 851 tysięcy obserwujących! Wokół MamaGinekolog wybuchła spora afera. Czy naprawdę jest ginekologiem?

Chyba nikt się nie spodziewał, że Instagram może podbić ktos kto podaje się za ginekologa. Mowa o Nicole Sochacki-Wójcickiej, znanej jako mamaginekolog, która na swoim profilu na Instagramie ma ponad 851 tysięcy fanów! Profil na Facebooku obserwuje ponad 571 tysiące fanów. W ciągu 5 lat te liczby mamaginekolog zwikeszyła dziesięciokrotnie.  W czym tkwi sukces Nicole? Przede wszystkim mamaginekolog publikuje specjalistyczne medyczne posty na temat kobiecych chorób, ciąży, porodów, rozwoju płodu, patologii ciąży. Każdy jej wpis jest dostępny, zrozumiały i okraszony ciekawymi oraz działającymi na wyobraźnię opisami czy porównaniami. Nie trzeba kończyć medycyny, żeby zrozumieć publikacje Nicole Sochacki-Wójcickiej (to zdanie ma podwójny sens w obliczu tego o czym dowiedzieliśmy się dzisiaj). Do tego mamaginekolog wpuszcza fanki do swojego życia - pokazuje synka Rogera, męża Kubę czy mamę oraz tatę. Opisuje rodzinne i miłosne perypetie, a jakby tego było mało to... sama napisała oraz wydała książkę o historii jej i Kuby miłości! Instaserial o miłości sprzedał się jak świeże bułeczki, mimo że jest dostępny wyłącznie online. 

Wszystko szło dobrze aż do momentu kiedy okazało się że z tą ginekologią to u mamyginekolog bywa tak bardzo mocno różnie. Zobacz na czym polega afera z mamąginekolog. Kliknij tutaj

Zobacz: Ta dziewczyna ma wielkie znamię z włosami na twarzy i zupełnie się go nie wstydzi. Uważa, że to jej atut!

Przeczytaj też: Ta piękna kobieta ma ponad 100 tys. fanów na Instagramie, a nikt nie zauważył jej problemu. A czy ty widzisz?

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE