LIDL handel promocja

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

Nowość w Lidlu. Ta oferta zwala z nóg. Wysoka jakość i bombowa cena

2022-01-15 10:35

Promocje i przeceny w Lidlu. Mówi się, że muzyka łagodzi obyczaje i potrafi mieć zbawienny wpływ na nasze życie. Muzykoterapia wykorzystywana w przypadku wszelkich problemów natury emocjonalnej. To także nieodzowny element imprez i spotkań ze znajomymi. Karnawał to czas domówek podczas, których w wielu domach rozebrzmieją dźwięki ulubionych piosenek. Już od poniedziałku, 17 stycznia do sklepów sieci Lidl trafi absolutna nowość - bezprzewodowe głośniki SilverCrest w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferta Lidla może okazać się hitem.

Promocje w Lidu - bezprzewodowe głośniki SilverCrest

Bezprzewodowe głośniki to hit ostatnich lat, pozwalają one na słuchanie muzyki praktycznie z każdego miejsca. Idealnie sprawdzą się podczas domowych imprez karnawałowych, jak i również zimowych wyjazdów w góry. Bezprzewodowe głośniki to bowiem strzał w dziesiątkę podczas wakacji i urlopów, potrafią między innymi zapewnić nastrojową muzykę na wieczornym ognisku. Wybierając tego typu urządzenie jest kilka aspektów, którymi warto się kierować - to między innymi czas pracy, długość zasięgu i odporność na pewne czynniki zewnętrzne. Już od poniedziałku, 17 stycznia do sklepów sieci Lidl trafi właśnie bezprzewodowy głośnik Bluetooth od marki SilverCrest. To sprytne urządzenie, które sprawdzi się w niejednej sytuacji. Głośnik z Lidla posiada bardzo długi czas pracy, 5 godzin ładowania starcza nawet na 27 godzin odtwarzania muzyki przy średnim poziomie głośności. Zasięg urządzenia to aż 10 metrów, dzięki czemu źródło muzyki nie musi leżeć tuz obok. Dźwięk jest czysty i pozbawiony nieprzyjemnych szumów. Głośnik dostępny będzie w trzech kolorach – niebieskim, czerwonym oraz czarnym. Ze względu na mały rozmiar głośnik możemy wykorzystywać nie tylko w domu, ale również zabierać go na wyjazdy. Co ważne, nie trzeba obawiać się słuchania muzyki podczas letniego plażowania nad basenem, produkt posiada ochronę przed strumieniem wody na poziomie IPX6.

Głośnik Bluetooth od marki Silvercrest, który znajdziemy w Lidlu kosztować będzie jedynie 149 zł. To zdecydowanie dobra inwestycja nie tylko dla zagorzałych melomanów. Idealnie sprawdzi się on podczas wakacyjnych wypadów za miasto i niezobowiązujących spotkań z przyjaciółmi. Bezprzewodowy głośnik z Lidla dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych - czarnej, czerwonej oraz niebieskiej. Urządzenie jest niezwykle intuicyjne w obsłudze i każdy bez problemu będzie potrafił z niego korzystać. Do zestawu dołączony jest kabel ładowania mikro-USB oraz kabel AUX. Produkt objęty jest trzyletnią gwarancją.

Lidl głośnik Bluetooth

i

Autor: Karolina Januszek Lidl głośnik Bluetooth
Lidl głośnik Bluetooth

i

Autor: Materiały prasowe Lidl głośnik Bluetooth
Tańczące z promocjami 11.01.2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE