Pamiętacie Jolasię ze "Świata według Kiepskich"? Już tak nie wygląda. Jest ogień

2021-04-16 8:29
anna ilczuk
Autor: AKPA

Anna Ilczuk, czyli znana wszystkim Jola z serialu "Świat według Kiepskich" postawiła na metamorfozę totalną. Aktorka na swoim Instagramie pokazała się w nowym kolorze włosów, i nie jest to jedynie delikatna zmiana odcienia, ale całkowicie nowa fryzura. Ilczuk złożyła swoim fanom opóźnione życzenia świąteczne prezentując na głowie ognistą czerwień. Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda w takim kolorze rewelacyjnie, intensywna barwa doskonale pasuje do oczu Anny i jeszcze bardziej podkreśla jej urodę.

Jolasię Pupcię-Kiepską z serialu "Świat według Kiepskich" znają wszyscy, nie każdy jednak wie, że w jej postać wciela się Anna Ilczuk. Aktorka do obsady serialu dołączyła dopiero po kilku sezonach jednak niemalże z miejsca podbiła ona serca fanów i dzisiaj nikt nie wyobraża sobie perypetii rodziny Kiepskich bez jej bohaterki. Jednym ze znaków rozpoznawczych Jolanci są nietypowe, bardzo oryginalne fryzury, jednak sama aktorka przez lata była wierna blond włosom. Tym razem postanowiła jednak zaszaleć i na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pokazała się w ognistych włosach. To niezwykle odważne posunięcie, Anna Ilczuk najprawdopodobniej zdecydowała się na perukę, ale naszym zdaniem w tym kolorze jest jej bardzo do twarzy. Idealnie zgrał się on z jej delikatną, jasną cerą i podkreślił kolor oczu. A wy jak uważacie?  

QUIZ. Czy masz wyczucie stylu? Mniej niż 5/10 to wstyd

Pytanie 1 z 10
Najmodniejsza fryzura kobieca w tym sezonie to:
Kubki wielokrotnego użytku. Pierwsze takie kubki w Polsce!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE