Project Runway

i

Autor: Gałązka Tomasz Ossoliński, Joanna Przetakiewicz, Anja Rubik, Mariusz Przybylski

Project Runway 2, odcinek 12. zapis relacji NA ŻYWO na Se.pl. Mateusz Maga, Michał Szpak i Madox jako modele!

2015-05-21 0:32

Project Runway 2, odcinek 12. na żywo relacja na Se.pl od godziny 21.30. Tylko u nas opis nowego odcinka show, wszystkie najważniejsze informacje - kto odpadł, kto przeszedł dalej. Relacja online 12. odcinka Project Runway 2 tylko na Se.pl! Dowiedz się, co się działo w kolejnym odcinku programu o projektantach mody!

Project Runway 2, odcinek 12. na żywo relacja na Se.pl od godziny 21.30. Odśwież stronę, żeby zobaczyć najnowsze wpisy na dole. Dowiesz się, co dzieje się w kolejnym odcinku show o projektantach. Ostatnio z programem pożegnała się Sylwia, która zaprojektowała najgorszy strój na sesję biżuterii. - Chciałam powiedzieć coś przyjemnego, ale nie mogę. Fryzura jest straszna, dyskwalifikująca. Nic mi się nie podoba - oceniła Olejnik strój Sylwii. Uczestnicy, którzy najlepiej wykonali zadanie przeszli do półfinału i będą walczyć o główną nagrodę i zwycięstwo. Mają więc powody do starania i walki z pozostałymi uczestnikami. Czytajcie naszą relację online z 11. odcinka Project Runway 2 i bądźcie na bieżąco!

21.30 Zaczynamy relację na żywo! Finaliści programu muszą zorganizować modowe show! Mają na to aż 15 tys. złotych.

21.35 Mama Michała przyznaje, że to dla niego ciężki czas. - Los tak chciał, że wszystko złożyło się w jednym czasie, że szykuję kolekcję finałową i przygotowuję się do matury - zdradza Michał.

21.38 Ossoliński krytykuje pomysły Michała, którego inspirują... wojowniczki. - Stary, jesteś w finale Project Runway. Myślisz, że kogoś to zainteresuje? - pyta.

21.41 Pora na reklamy.

21,47 Ania nie wierzy w swoje możliwości. Stres odreagowuje na ringu!

21.50 Ossoliński pyta Anię, dlaczego sama się dołuje. - Ja wolę być w stanie melancholii, gdy tworzę - twierdzi Ania. Uczestniczka żali się przy okazji na swojego ojca.

21.54 Uczestnicy przyjeżdżają do pracowni ze swoimi projektami. Michał obawia się projektów Ani, Patryka nie, bo nie podobają mu się jego dzieła.

21.57 Uczestnicy poznają Katarzynę Sokołowską, która zorganizuje ich finałowe pokazy.

21.59 W programie pojawili się: Madox, Mateusz Maga, Michał Szpak. Mają wystąpić w pokazach uczestników! Mateusz pokaże kolekcję Ani, Madox Michała, a Szpak Patryka.

22.03 Uczestnicy wciąż pracują nad swoimi kolekcjami.

22.06 Michał stresuje się przymiarkami strojów przez modelki. Musi zamienić się modelkami z Patrykiem!

22.10 Pora na reklamy.

22.21 Do Michała przychodzi Madox na przymiarki - ma wystąpić w sukience. - Mam wrażenie, że wyglądam jak Conchita Wurst lub drag queen. Rozmiar SS - same suty - mówi Madox. - To, co Michał zrobił, wygląda jak sukienka porno-pogrzebowa - dodał.

22.23 Madox krytykuje projekty Michała. - Podniósł mi ciśnienie strasznie. Normalnie jakbym miał sabotażystę w zespole - mówi Michał.

22.26 Patryk dogadał się z Michałem, a Mateusz wybrzydza przy projekcie Ani. - Nie wiem, czy to będzie dobre dla mnie. Czy to będzie z klasą - zastanawia się. - On jest taką zagadką, że łatwiej byłoby go rozebrać niż ubrać - mówi Ania.

22.27 Michał cały czas śmieje się z wyglądu Mateusza.

22.31 Kończymy relację na żywo! Za tydzień wielki finał!

Zobacz: Project Runway 2, odcinek 10. zapis relacji NA ŻYWO na Se.pl. Piotr ODPADŁ z show!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE