QUIZ. Czy wiesz czego używa twoja dziewczyna? Do czego to służy? Nie będzie łatwo

2021-01-13 10:10 kaja
Rossmann: 1400 kosmetyków do makijażu będzie przecenionych aż o 60%. Od kiedy i do kiedy trwa promocja?
Autor: Canva.com Rossmann: 1400 kosmetyków do makijażu będzie przecenionych aż o 60%. Od kiedy i do kiedy trwa promocja?

Kobiety mają swoje sekrety, a jednym z bardziej tajemniczych i niedostępnych dla mężczyzn miejsc jest damska kosmetyczka. Można znaleźć w niej dziwne gadżety, które często bardziej przypominają narzędzia tortur niż przedmioty codziennego użytku. Makijaż to dla wielu mężczyzn czarna magia, a gdy słyszą "smokey eyes" albo "rozblendować" to wariują. Jesteś ciekawe, jak dobrze znasz "babskie" gadżety? Sprawdź się w naszym quizie przekonaj się, że wcale nie będzie łatwo.

Rynek przedmiotów i urządzeń do makijażu i pielęgnacji to gigantyczny segment biznesu. Wiele mężczyzn nie rozumie i nie wie do czego służy przynajmniej połowa kosmetyków i gadżetów związanych z urodą, stosowanych przez ich kobiety. Na widok zalotki albo pęsety do aplikacji sztucznych rzęs wariują. Te wszystkie kremy i inne mazidła pachną i wyglądają dla nich tak samo, wielu mężczyzn nie widzi różnicy pomiędzy ekskluzywnych kremem pod oczy, a pastą do butów. Jeszcze gorzej jest w temacie kobiecej menstruacji, faceci na dźwięk słowa "okres" zdają się nagle głuchnąć albo zapadać się pod ziemie.

Zobacz także: Promocje! Te buty to HIT nadchodzących miesięcy. W CCC kupisz je za GROSZE. MEGA OFERTA

Jesteś ciekawe, jak poradzisz sobie w quizie dotyczącym typowo kobiecych przedmiotów i spraw związanych z makijażem? Podejmiesz to wyzwanie i sprawdzisz, czy ta tematyka jest ci bliska? Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się sam

Zima w Bydgoszczy
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze