QUIZ. Czy znasz te sylwestrowe piosenki? Do tych hitów tańczył każdy. Mniej niż 6 pkt to wstyd

2021-12-29 11:01
QUIZ. Jak dobrze pamiętasz te piosenki? nadtytuł: Do tych przebojów bawili się wszyscy
Autor: SE

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej imprezowa noc w roku, to w którym w wielu polskich domach przez całą noc rozbrzmiewać będzie muzyka taneczna. Sylwester 2021/2022 to doskonała okazja, by przypomnieć sobie największe przeboje, do których bawili się wszyscy. Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz sylwestrowe hit z minionych lat. Do tych piosenek bawili i tańczyli wszyscy, jednak czy wiesz, kto je wykonuje? Rozwiąż nasz quiz i przetestuj swoją pamięć. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz sylwestrowe piosenki?

QUIZ. Czy znasz te sylwestrowe piosenki? Wielkie, imprezowe hity

Sylwester to jedyna noc w roku, podczas której liczy się przede wszystkim dobra zabawa, imprezowanie i tańce do białego rana. W ten wieczór Polska nie zasypia, a wiele osób zabawę kończy dopiero wtedy gdy na zewnątrz robi się widno. Sylwester 2021/2022 to doskonała okazja, by przypomnieć sobie największe przeboje z ubiegłych lat i przygotować sentymentalną playlistę. Są takie piosenki, które najlepiej brzmią właśnie podczas sylwestrowej zabawy, a na pozostałe dni w roku kompletnie o nich zapominamy. Weź udział w naszej zabawie i odśwież sobie pamięć, jak dobrze pamiętasz największe, sylwestrowe hit z lat poprzednich. Rozwiąż quiz i przekonaj się, czy wszystkie imprezowe przeboje masz w przysłowiowym "małym paluszku". Daj się ponieść zabawie i magii najbardziej roztańczonej nocy w roku. 

QUIZ. Czy znasz te sylwestrowe hity? Do tych piosenek tańczył każdy

Pytanie 1 z 10
Który zespół wylansował megahit "Mamma Mia"?
Spłoszone konie z saniami na trasie do Morskiego Oka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE