„Stranger Things” – streszczenie. Co wydarzyło się w poprzednich sezonach? Sprawdź zanim odpalisz 4. część

2022-05-27 12:29
Kadr z serialu „Stranger Things 4. Premiere w serwisie Netflix 27 maja 2022
Autor: Netflix/materiały prasowe Kadr z serialu „Stranger Things 4". Premiere w serwisie Netflix 27 maja 2022

Od premiery trzeciej części „Stranger Things” minęły trzy lata. Dlatego zanim zasiądziesz do przed telewizorem, klikniesz Netflix na ekranie i włączysz premierę „Stranger Things 4” przypomnij sobie, co działo się w poprzednich częściach. Oto streszczenie fabuły poprzednich sezonów „Stranger Things”.

Streszczenie fabuły poprzednich sezonów hitu Netfliksa - „Stranger Things” to nasza ściągawka z tego co już się wydarzyło. Od premiery pierwszej cześć przygód dzieciaków z Hawkins minęło sześć lat. Od trzeciej – trzy. Dlatego zanim włączysz premierowe odcinki najnowszego sezonu „Stranger Things” przymnij sobie, jak to wszystko się zaczęło. Oto wszystkie sezony „Stranger Things” w pigułce.

Netflix.„Stranger Things 4". Przed premierą przypomnij sobie poprzednie sezony – streszczenie

Netflix.„Stranger Things": Sezon 1

Akcja serialu Stranger Things rozgrywa się w 1983 roku w amerykańskim stanie Indiana. Pewien chłopiec dosłownie rozpływa się w powietrzu. Przyjaciele, rodzina i lokalna policja, którzy próbują dociec prawdy, zostają wplątani w niewiarygodnie tajemniczą intrygę, w której nie zabraknie tajnych eksperymentów rządowych, przerażających sił nadprzyrodzonych oraz pewnej bardzo ekscentrycznej dziewczynki.

ZOBACZ TEŻ: „Stranger Things 4". Netflix pokazał finalny zwiastun. Kiedy premiera? [DATA, OBSADA, PODSUMOWANIE]

Netflix.„Stranger Things": Sezon 2 - streszczenie

Jest rok 1984. Mieszkańcy Hawkins w stanie Indiana wciąż jeszcze mają w pamięci przerażającego Demogorgona i tajemnicze laboratorium Hawkins. Will Byers został uratowany z innego wymiaru, ale na tych, którzy przeżyli, czyha o wiele większe i straszniejsze zagrożenie.

Netflix.„Stranger Things": Sezon 3 - streszczenie

Hawkins, lato 1985. Szkoła się skończyła, w mieście otworzyło się nowe centrum handlowe, a ekipa z Hawkins zaczyna dorastać. Kwitnące romanse komplikują relacje w grupie i dzieciaki muszą znaleźć sposób na to, jak wchodząc w dorosłość, pozostać przyjaciółmi. Tymczasem na horyzoncie znów pojawia się niebezpieczeństwo. Miasto musi stawić czoła starym i nowym wrogom, a Jedenastka i jej przyjaciele uświadamiają sobie, że zło nigdy się nie kończy; zło ewoluuje. Teraz wszyscy muszą działać wspólnie, aby przetrwać i zapamiętać, że przyjaźń jest zawsze silniejsza niż strach.

Netflix. „Stranger Things 4". Co się wydarzy?

"Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony" - zapowiada Netflix.

Netflix. „Stranger Things 4". Ile jest odcinków i jak długo trwają?

„Stranger Things 4" jest podzielony na dwie cześć. Cały serial liczy dziewięć odcinków, ale te są wyjątkowo długie. Żeby je obejrzeć trzeba zarezerwować sporo czasu. Ostatni z serii będzie dłuższy niż większość filmów i potrwa 2,5 h. Pierwsza część 4. sezonu, którą Netflix pokaże 27 maja składa się z 7 odcinków, większość trwa 75 minut. Siódmy - 98 minut.

Źródło: materiały prasowe Netflix

Tańczące z Promocjami 26.04.22

QUIZ. Słynne seriale z Netflixa. Same hity, ale nie myśl, że osiągniesz komplet

Pytanie 1 z 15
Akcja serialu "Dark" dzieje się w...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE